POZTS.pl - II, III, IV liga: szczegółowe informacje na temat baraży
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

II, III, IV liga: szczegółowe informacje na temat baraży
11 maja 2010, 13:04 | Tomasz Pasternak

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie potwierdził miejsca i terminy spotkań barażowych o awans do II, III i IV ligi. Znana jest już także obsada drużyn biorących udział w tegorocznych barażach.

- turniej barażowy o awans do II ligi odbędzie się w dniu 15 maja 2010 roku o godz. 11:00 we Frysztaku, ul. Wybickiego 25 (Sala Sportowa SOSz.-W), udział biorą: GMKS Strzelec II Frysztak, LKS Brzostowianka I Brzostek, wicemistrz III ligi województwa małopolskiego.

- turniej barażowy o awans do III ligi odbędzie się w dniu 22 maja 2010 roku o godz. 11:00 w Jarosławiu, ul. 3-go Maja 49 (sala sportowa przy Parafii p.w. Chrystusa Króla), udział biorą: PKS Kolping III Jarosław, LUKS Burza I Rogi.

- turniej barażowy o awans do IV ligi odbędzie się w dniu 30 maja 2010 roku o godz. 10:00 w Stalowej Woli, ul. Poniatowskiego 55 (Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 3, wejście od strony PSP nr 12), udział biorą: UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola, LUKS Sokół II Siedliska Bogusz, trzeci zespół zostanie potwierdzony po rozegraniu baraży o awans do wyższych klas rozgrywkowych.

Gospodarze turniejów barażowych są odpowiedzialni za ich właściwą organizację i zabezpieczenie obsady sędziowskiej. O wynikach prosimy poinformować niezwłocznie Biuro POZTS w Rzeszowie.