POZTS.pl - Podkarpacka Olimpiada: mamy już blisko 200 zgłoszeń!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Podkarpacka Olimpiada: mamy już blisko 200 zgłoszeń!
26 maja 2010, 14:09 | Tomasz Pasternak

Na pięć dni przed upływem terminu przesyłania zgłoszeń do tegorocznego finału Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, chęć wspólnej rywalizacji wyraziło już blisko 200 zawodniczek i zawodników. Zaznaczyć w tym miejscu należy jednak, że do Biura POZTS w Rzeszowie w dalszym ciągu spływają wyniki eliminacji ze starostw powiatowych i urzędów miast z Podkarpacia.

Na dzień 26 maja otrzymaliśmy komunikaty z następujących eliminacji:
- powiat przemyski,
- powiat dębicki,
- powiat krośnieński,
- powiat strzyżowski,
- powiat przeworski,
- powiat ropczycko-sędziszowski,
- miasto Jasło,
- miasto Przemyśl.

Jeżeli do dnia dzisiejszego rozegrane zostały lokalne elimacje w powiatach bądź miastach wyżej nie wymienionych, prosimy przedstawicieli urzędów bądź samych uczestników zawodów o niezwłoczny kontakt i pomoc w dostarczeniu wyników.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że, decyzją organizatorów, w finale tegorocznej edycji Olimpiady wystartować może każda chętna osoba - nawet, jeżeli nie udało jej się przebrnąć przez lokalne eliminacje bądź w ogóle nie wzięła w nich udziału. Wystarczy do 31 maja zgłosić chęć startu za pośrednictwem strony internetowej Olimpiada.POZTS.pl. Tam też znaleźć można regulamin turnieju, listę zgłoszonych już osob i wszelkie inne szczegóły.