POZTS.pl - Wyniki Mistrzostw Województwa Dzieci
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Wyniki Mistrzostw Województwa Dzieci
8 czerwca 2010, 12:17 | Tomasz Pasternak

W minioną niedzielę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Dzieci. Zmagania toczyły się w czterech kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. W najstarszej grupie (rocznik 1999) najlepsi okazali się: Karolina Piotrowska i Kamil Nalepa (oboje UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola). Wśród urodzonych w roku 2000 triumfowali: Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) i Adam Wąsik (MDK Przemyśl), 2001 - Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) i Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław), 2002 - Lena Takmadżan (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) i Miłosz Wielgos (LZS Kąkolówka). W grupie najmłodszej (rocznik 2003) rozgrywki nie były przeprowadzone w związku z niewystarczającą liczbą startujących.

Na uwagę zasługuje fakt bardzo dobrej postawy dwójki "zerówkowiczów", którzy zostali dołączeni do rywalizacji rocznika 2002. Wśród dziewcząt Paulina Przybysz z PUKS Arka Łętownia (wnuczka trenera Jana Suma) odniosła ze starszymi koleżankami aż trzy zwycięstwa i w starszej grupie zajęła trzecie miejsce. Podobnie, znakomitą grą wykazał się Bartosz Zioło z LUKS SP Zasów, który w rywalizacji z pierwszoklasistami zdobył również trzecie miejsce. Obojgu przyznano tytuły mistrzów Podkarpacia w roczniku 2003.

Organizatorzy dziękują Prezydentowi Stalowej Woli Andrzejowi Szlęzakowi i panu Pawłowi Piotrowskiemu z Firmy TRYUMF Trofea Sportowe za pomoc finansową przy organizacji mistrzostw. Rozgrywki zorganizowała pani Jadwiga Jankiewicz z UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola.

Do pobrania: Końcowa klasyfikacja