POZTS.pl - Mini instrukcja obsługi nowego Forum.POZTS.pl
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Mini instrukcja obsługi nowego Forum.POZTS.pl
8 sierpnia 2010, 13:50 | Tomasz Pasternak

W odpowiedzi na zapytania niektórych osób zainteresowanych udzielaniem się na nowym forum dyskusyjnym POZTS.pl, przygotowaliśmy krótką instrukcję rejestracji, a także odpowiedniego poruszania się po stronach podserwisu.

Rejestracja

Po wpisaniu w przeglądarce adresu "http://forum.pozts.pl/" ukaże się strona główna forum. W celu rejestracji należy kliknąć na umieszczony w prawym górnym narożniku odnośnik "Zarejestruj się" (tam też znajduje się odnośnik "Zaloguj się", z którego będzie można korzystać już po rejestracji). Następnie na nowo otwartej stronie należy uzupełnić wszystkie wymagane (WAŻNE: warto zapisać gdzieś hasło do konta, gdyż jego podanie będzie wymagane przy każdym logowaniu się) i zakończyć rejestrację.Przeglądanie forum

Po pomyślnie ukończonym procesie rejestracji, należy przejść na stronę główną forum (klikając na górne logo). Ukaże się lista kategorii forum (z podziałem na: rozgrywki ligowe, indywidualne i pozostałe kategorie). Klikając na któryś z niebieskich odnośników, ukaże nam się lista tematów (dla przykładu: kliknijmy na "Ogólne dyskusje").Tutaj wybieramy już konkretny temat, który nas interesuje. Po kolejnym kliknięciu w któryś z odnośników, ukaże nam się właściwa, toczona na dany temat, dyskusja.
Udzielanie się na forum

By dołączyć do dyskusji w danym temacie, należy kliknąć w przycisk "Odpowiedz", umieszczony na górze i dole strony z wypowiedziami innych użytkowników, a następnie, po wpisaniu własnej opinii w specjalnym polu, klikamy na "Wyślij".Jeżeli jednak temat, który chcielibyśmy poruszyć, nie został jeszcze na forum utworzony, można to uczynić poprzez kliknięcie w odnośnik "Nowy temat" na podstronie z innymi tematami umieszczonymi w danej kategorii.
Inne pytania i uwagi

Wszelkie inne budzące wątpliwości kwestie można zgłaszać drogą elektroniczną - pod adresem tompast@gmail.com.