POZTS.pl - Siedem klubów z Podkarpacia otrzyma stoły!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Siedem klubów z Podkarpacia otrzyma stoły!
12 września 2010, 07:05 | Tomasz Pasternak

Aż siedem uczniowskich klubów sportowych z Podkarpacia znalazło się na ostatecznej, zatwierdzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki liście placówek, które otrzymają w bieżącym roku pomoc sprzętową w postaci dwóch stołów wraz z siatkami. Warto podkreślić, że nasze województwo pod względem liczebności przoduje na wykazie zawierającym łącznie 49 klubów.

Pozytywnie przez MSiT rozpatrzone zostały wnioski o stoły z następujących UKS-ów: LKS Brzostowianka Brzostek, LUKS ZSP Zasów, UKS Impuls Jarosław, UKS Spin Jasło, UKS Dęborzyn, UKS przy SP nr 1 w Leżajsku, a także MLKS Nurt POSiR Przemyśl.

Jak informuje Dyrektor Biura PZTS, Wojciech Klimaszewski, w najbliższych dniach z wymienionymi klubami skontaktują się przedstawiciele firmy POLSPORT, w celu uzgodnienia dokładnego terminu dostawy sprzętu. Przewidziana jest ona bowiem w dniach 20 września – 15 października 2010 roku.

Biuro PZTS, mając nadzieję, że przekazywany sprzęt będzie sprzyjał rozwojowi tenisa stołowego w klubach, informuje też, że do odbioru sprzętu i podpisania protokołu odbiorczego niezbędna jest w momencie przekazywania sprzętu obecność osób (osoby) upoważnionych w statucie klubu do składania oświadczeń woli.

Do pobrania: ostateczna lista stołów dla UKS (2010)