POZTS.pl - Rusza liga! A wraz z ligą nowy panel rozgrywek!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Rusza liga! A wraz z ligą nowy panel rozgrywek!
21 września 2010, 16:31 | Tomasz Pasternak

W późnych wtorkowych godzinach wieczornych nowy panel rozgrywek ligowych Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa stołowego uzupełniony zostanie o pierwsze oficjalne wyniki. W inaugurującym sezon, rozgrywanym awansem pojedynku zmierzą się PUKS Arka I Łętownia oraz KS II Łańcut. Początek meczu - o godzinie 20:00.

W mieszczącym się pod adresem Ligi.POZTS.pl (dostępnym także poprzez kliknięcie w pasek z wynikami w górnej części obecnej strony), nowym panelu znaleźć można już terminarze II, III i IV lig: rzeszowskiej i krośnieńskiej, a także V lig z okręgu rzeszowskiego. Wprowadzone są także składy osobowe większości drużyn rywalizujących w rozgrywkach.

Teraz piłeczka wędruje na drugą stronę - do klubów sprawujących rolę gospodarzy spotkań, a raczej ich przedstawicieli odpowiedzialnych za przekazywanie wyników za pośrednictwem Internetu. Jako pierwszy w tej roli będzie miał okazję sprawdzić się trener Jan Sum z Łętowni. Efekty poczynań jego podopiecznych w pojedynku z mającym wysokie aspiracje beniaminkiem IV ligi z Łańcuta, jak również sam proces przekazywania wyników będzie można ocenić w okolicach godzin 22 - 23.