POZTS.pl - Niecodzienne pingpongowe wydarzenie w Rzeszowie!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Niecodzienne pingpongowe wydarzenie w Rzeszowie!
29 listopada 2010, 09:13 | Tomasz Pasternak

Świadkami niecodziennego wydarzenia będą wszyscy kibice, którzy we wtorkowy wieczór przybędą do Centrum Dydaktyczno - Sportowego Politechniki Rzeszowskiej. Po raz pierwszy w historii bowiem z hali przy ulicy Poznańskiej przeprowadzona zostanie telewizyjna i internetowa transmisja "na żywo" z meczu ekstraklasy mężczyzn w tenisie stołowym.

Na hali Politechniki Rzeszowskiej pojawią się kamery stacji Orange, za pośrednictwem których obraz będzie przekazywany zarówno w kanale Orange sport info, jak i na stronie internetowej stacji.

Wszystkich sympatyków pingponga i rzeszowskiego AZS-u zachęcamy jednak - w miarę możliwości - do osobistego zameldowania się w miejscu rozgrywania zawodów. Obecność kamer to bowiem tylko potwierdzenie faktu, że podopiecznych trenera Tadeusza Czułno czeka naprawdę ważne spotkanie. Do Rzeszowa przyjedzie drużyna Condohotels Morliny Ostróda, z którą niewykluczone, że akademikom przyjdzie toczyć bezpośredni bój o miejsce premiowane udziałem w kończącej sezon ligowy fazie play-off.

Podobnie jak barw SPAR AZS Politechniki Rzeszowskiej bronią Paweł i Piotr Chmielowie, tak i w ekipie z Ostródy znaleźć można braci-bliźniaków: Bartosza i Karola Szarmachów. W ubiegłym sezonie rzeszowianie nie mogli znaleźć recepty na pokonanie ostródzian. Ulegli im najpierw 2:3 u siebie, a następnie 0:3 na wyjeździe - w konsekwencji to właśnie wtorkowi rywale AZS-u, kosztem akademików, zagrali pod koniec sezonu o medale.

Rzeszowianie zapowiadają, że zrobią wszystko, by wykorzystać atuty własnej hali, zrewanżować się braciom Szarmachom i w jak najlepszym stylu zaprezentować się na koniec pierwszej rundy ligowych zmagań.

Wszystkie te elementy składają się (a przynajmniej powinny) na fakt, że do przybycia do Centrum Dydaktyczno - Sportowego Politechniki Rzeszowskiej nie trzeba nikogo specjalnie namawiać. Mimo mroźnej aury na zewnątrz, w hali na pewno będzie gorąco! Początek meczu o godzinie 17:00. Wstęp wolny.