POZTS.pl - W weekend: eliminacje i III WTK Seniorów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W weekend: eliminacje i III WTK Seniorów
19 stycznia 2011, 15:58 | Tomasz Pasternak

Po świąteczno - noworocznej przerwie czas wznowić rozgrywki indywidualne. Na najbliższy weekend zaplanowane zostały dwie tego typu imprezy: III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów, a także Eliminacje do III cyklu WTK w kategoriach: młodzik / kadet / junior.

Do pobrania: komunikat eliminacji do III WTK w podokręgu rzeszowskim | komunikat eliminacji do III WTK w podokręgu przemyskim | limity dla podokręgów i limity imienne do III WTK | komunikat III WTK Seniorów

Ostatnia w tym sezonie szansa na zdobycie punktów przed Mistrzostwami Województwa Seniorów nadarzy się w niedzielę. Najlepsze pingpongistki i pingpongiści zjadą do Centrum Dydaktyczno - Sportowego Politechniki Rzeszowskiej.

Dzień wcześniej przeprowadzone zostaną Eliminacje do III WTK w kategoriach: młodzik / kadet / junior - dla okręgu rzeszowskiego odbędą się one w sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Stobiernej, zaś w sali sportowej Zespołu Szkół w Rokietnicy rozegrane zostaną eliminacje dla podokręgu przemyskiego.

W podokręgu krośnieńskim eliminacje odbędą się w sali sportowej Zespołu Szkół w Gogołowie - zostały one rozdzielone na dwa dni:
- sobota, 22 stycznia 2010 roku, od godz. 9:00: wszystkie kategorie dziewcząt oraz juniorzy,
- niedziela, 23 stycznia 2010 roku, od godz. 9:00: młodzicy oraz kadeci.