POZTS.pl - Zagrasz w XII Finale Podkarpackiej Olimpiady?
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zagrasz w XII Finale Podkarpackiej Olimpiady?
2 czerwca 2011, 14:41 | Tomasz Pasternak

Łącznie ponad 400 zawodniczek i zawodników zgłosiło chęć startu w wielkim finale rozgrywanej już po raz dwunasty Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego! Liczba to bez wątpienia imponująca, na którą składają się zarówno laureaci rozgrywanych wcześniej eliminacji powiatowych, jak i zgłoszenia od osób indywidualnych.

Tegoroczny finał - rozgrywany w dniu 12 czerwca 2011 roku, po raz drugi z rzędu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie - będzie dla Organizatorów stanowił nie lada wyzwanie. Najśmielsze oczekiwania przekroczyła bowiem liczba osób, które zadeklarowały chęć startu i sprawdzenia swoich umiejętności podczas największej tego typu imprezy w kalendarzu imprez tenisa stołowego na Podkarpaciu.

Ponad połowę zgłoszeń stanowią wyłonione w eliminacjach reprezentacje powiatów: przeworskiego, dębickiego, jarosławskiego, przemyskiego, strzyżowskiego, krośnieńskiego, lubaczowskiego, rzeszowskiego oraz niżańskiego. Stawkę uzupełniły zawodniczki i zawodnicy, którzy z różnych przyczyn w eliminacjach nie mogli wziąć udziału - dla takich osób przygotowany został specjalny formularz na stronie internetowej Olimpiada.POZTS.pl. Pełną listę uczestników znaleźć można tutaj.