POZTS.pl - Przyjmujemy zgłoszenia do III ligi kobiet!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Przyjmujemy zgłoszenia do III ligi kobiet!
21 lipca 2011, 17:33 | Tomasz Pasternak

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że przyjmowane są zgłoszenia drużyn do udziału w rozgrywkach III ligi kobiet w sezonie 2011/2012. Według wstępnych założeń, pierwsze ligowe spotkania rozegrane zostaną w październiku.

Do pobrania: regulamin III ligi kobiet (projekt)

Pomysł utworzenia rozgrywek III ligi kobiet zrodził się już w zeszłym sezonie, jednak - jak się ostatecznie okazało - niektóre z klubów, nie biorąc takiej możliwości pod uwagę, zgłosiły wcześniej swoje zawodniczki do drużyn występujących w rozgrywkach V lig mężczyzn. Tym samym nie udało się zebrać wymaganej liczby zespołów (minimum czterech).

W tym roku nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie, by reprezentantki drużyn z całego województwa mogły rywalizować wyłącznie w swoim gronie i na koniec sezonu walczyć o awans do II ligi małopolsko - podkarpackiej.

W III lidze mogą startować drużyny posiadające w swoich szeregach co najmniej trzy zawodniczki. Mecz ligowy będzie składał się z dziewięciu gier singlowych i jednej gry deblowej.

Wpisowe do III ligi kobiet wynosi 150 zł od drużyny. Zainteresowane kluby prosimy o zgłaszanie chęci udziału w rozgrywkach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 września 2011 roku. Terminarz rozgrywek opracowany zostanie po spłynięciu wszystkich zgłoszeń.