tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Kolbuszowa: I Otwarty Turniej o Puchar Firmy "ZET-BUD"
28 lipca 2011, 14:57 | Tomasz Pasternak

W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa zapraszamy do udziału w I Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Firmy "ZET-BUD". Impreza zaplanowana została na dni 6 - 7 sierpnia 2011 roku, a miejscem zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej w Kolbuszowej Górnej.

Do pobrania: komunikat zawodów

Turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach: junior, amator, open kobiet oraz open. W zawodach mogą więc wystartować zarówno gracze posiadający aktualną licencję PZTS, notujący występy w rozgrywkach ligowych, jak i pingpongiści dotąd niezrzeszeni w żadnym klubie.

Na czołowych zawodników z każdej kategorii czekać będą puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe (m.in. telefony komórkowe, monitor LCD, sprzęt grający i akcesoria sportowe). Zgodnie z zapewnieniami Organizatorów, łączna pula nagród opiewa na kwotę ponad 4000 złotych.

Aktualizacja:

UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa informuje, że w związku z dużą ilością zgłoszeń listy zgłoszeniowe do turnieju w kategoriach open i amator zostały już zamknięte. Wolne miejsca są nadal w kategorii open kobiet oraz junior.

UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa informuje, że ze względu na małą liczbę zgłoszeń została usunięta kategoria open kobiet. Osoby zgłoszone w tej kategorii zostały przeniesione do kategorii junior. Kobieta najwyżej sklasyfikowana otrzyma cenną nagrodę. Informujemy równocześnie, że w związku z całkowitą dużą liczbą uczestników mecze odbywać się będą do dwóch wygranych setów we wszystkich kategoriach.