POZTS.pl - Rzeszowianie zdominowali igrzyska strażaków!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Rzeszowianie zdominowali igrzyska strażaków!
11 września 2011, 18:13 | Tomasz Pasternak

Niezwykle pozytywne informacje napłynęły z Nowego Jorku, gdzie w trakcie ubiegłego tygodnia rozgrywane były Światowe Igrzyska Policjantów i Strażaków w tenisie stołowym. Znakomicie wypadła na nich bowiem reprezentacja Polski, w skład której wchodzili trzej pingpongiści Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Jak się okazało, równych sobie nie tylko na terenie kraju, ale całego świata nie ma sobie aktualnie Krzysztof Marcinowski. Doświadczony zawodnik, na co dzień występujący w barwach pierwszoligowego PKS Kolping Jarosław, ze Stanów Zjednoczonych przywiózł dwa złote medale!

Pierwszy krążek zdobył w turnieju indywidualnym, w którym wygrał wszystkie swoje pojedynki. Drugi dołożył w grze podwójnej - w parze z Sebastianem Lubasiem, przez wiele lat związanym z beniaminkiem pierwszej ligi, GMKS Strzelec Frysztak. Polskę i drużynę KW PSP Rzeszów reprezentował ponadto Tomasz Jurkiewicz, od nowego sezonu występujący w drugoligowym KS Łańcut.

W trakcie trwania Igrzysk reprezentanci mieli chwilę czasu, aby zwiedzić Nowy Jork. Strażacy byli m.in. na miejscu słynnej "strefy zero", gdzie 10 lat temu zawaliły się wieże World Trade Center.

Zdjęcia pochodzą z serwisu PingPong.com.pl.