POZTS.pl - Kamil Nalepa liderem klasyfikacji młodzików PZTS!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Kamil Nalepa liderem klasyfikacji młodzików PZTS!
29 marca 2012, 10:41 | Tomasz Pasternak

Ogromnym sukcesem zakończył się dla Kamila Nalepy występ w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików, który w trzeci weekend marca był rozgrywany w Drzonkowie. Reprezentant UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola w fantastycznym stylu doszedł tam aż do finału, gdzie po zaciętym boju uległ Adrianowi Majchrzakowi z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki.


W drodze do finału Nalepa pokonywał kolejno: Jakuba Miszkurka (SSCK HALS Warszawa) 3:0, Daniela Lisa (UKS Olesno) 3:0, Kamila Urbanowicza (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) 3:2, Krzysztofa Petkę (KS Podwawelski Kraków) 3:1, Mateusza Baranowskiego (MKS Lewart Lubartów) 3:1, Jakuba Gieracha (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3:0) i wreszcie Jakuba Włostowskiego (KTS Wysokie Mazowieckie) 3:1. W decydującym pojedynku z Majchrzakiem przegrał co prawda w trzech setach, ale każda z partii rozstrzygała się dopiero w samej końcówce - odpowiednio do 9, 9 i 10.

Tak znakomita dyspozycja pozwoliła młodemu zawodnikowi z Niska wysunąć się na pierwsze miejsce w rankingu Polskiego Związku Tenisa Stołowego po serii trzech Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych.

Poza Kamilem Nalepą, w Drzonkowie rywalizowała również czwórka innych zawodników z Podkarpacia. Na 15. miejscu uplasował się Rafał Stąpór z UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa, cztery lokaty niżej sklasyfikowany został Adrian Kowal z PKS Kolping Jarosław, a 29. był Kamil Paterek (KTS Tarnobrzeg). Wśród młodziczek natomiast 29. miejsce zajęła Weronika Pelczar z KKTS MOSiR Krosno.