POZTS.pl - W weekend: Indywidualne MW Skrzatów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W weekend: Indywidualne MW Skrzatów
5 czerwca 2012, 14:42 | Tomasz Pasternak

W najbliższą niedzielę rozegrane zostaną Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów - impreza, która w tym roku inauguruje swoją obecność w kalendarzu rozgrywek POZTS. Dziewczęta i chłopcy dopiero rozpoczynający przygodę z tenisem stołowym zjadą się do Nowej Sarzyny, a konkretnie do hali tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Do pobrania: komunikat IMW Skrzatów

Warto podkreślić, że patronat nad imprezą sprawują: Starosta Leżajski - Pan Jan Kida oraz Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna - Pan Jerzy Paul.

Na laureatów czołowych miejsc czekają pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy. Ponadto, dla uczestników przygotowano ok. 50 nagród i upominków, a także napoje i słodycze dla wszystkich tych, którzy zgłoszą swój udział w zawodach (podając imię i nazwisko, miejscowość oraz datę urodzenia) do dnia 8 czerwca 2012 roku (piątek) - pocztą elektroniczną na adres jansum@op.pl bądź pod numerem telefonu 660 034 962.

Sponsorzy:
- Miasto i Gmina Nowa Sarzyna,
- Starostwo Powiatowe w Leżajsku,
- Bank Spółdzielczy w Kamieniu,
- PPUH Stanisław Buczek w Nowym Kamieniu.

Turniej zostanie rozegrany systemem "do dwóch przegranych" - z grą o trzecie miejsce. W zależności od liczby uczestników, gry toczyć się będą do dwóch bądź trzech wygranych setów.

Uczestnicy są zwolnieni z opłaty wpisowego.