POZTS.pl - Baraże o awans do IV ligi rzeszowskiej - uzupełnienie
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Baraże o awans do IV ligi rzeszowskiej - uzupełnienie
21 czerwca 2012, 13:21 | Tomasz Pasternak

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że turniej barażowy o awans do IV ligi rzeszowskiej rozgrywany jest zgodnie z obowiązującym regulaminem. Przy pojawieniu się wolnych miejsc w IV lidze rzeszowskiej rozgrywa się dodatkowy turniej z udziałem przegranej drużyny z w/w barażu oraz spadkowiczów z IV ligi.

Nie jest wykluczone, że wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju barażowym będą grać w IV lidze rzeszowskiej w następnym sezonie - w zależności od liczby wolnych miejsc w tej klasie rozgrywkowej. W chwili obecnej WGiD POZTS nie posiada informacji o liczbie wolnych miejsc w tej klasie rozgrywkowej.

Podobnie jak w przypadku wszystkich turniejów organizowanych na terenie województwa podkarpackiego, każdy z zainteresowanych klubów mógł zgłosić się jako organizator tej imprezy, deklarując pokrycie kosztów organizacyjnych i sędziowskich. W tym przypadku PKS Kolping Jarosław zgłosił akces organizacji barażu jako jedyna drużyna - jeszcze w kwietniu b.r.

Jednocześnie WGiD POZTS w Rzeszowie informuje, że corocznie przyjmowane są wnioski odnośnie zmian w regulaminach rozgrywek prowadzonych przez POZTS, tj. Indywidualnych Mistrzostw Województwa, Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych, a także II, III, IV i V ligi, które należy przesyłać do Biura POZTS w Rzeszowie w terminie do końca maja każdego roku. Jak dotychczas, na przestrzeni ostatnich czterech lat, wpłynął tylko jeden wniosek, dotyczący rozgrywek II ligi.

Wszystkie regulaminy, przed każdym nowym sezonem, są zatwierdzane przez Zarząd POZTS i wszelkie zastrzeżenia w tym zakresie prosimy kierować do Zarządu POZTS.