POZTS.pl - Tarnobrzeg: II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Tarnobrzeg: II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian
21 czerwca 2012, 14:58 | Tomasz Pasternak

Reprezentanci Czech, Ukrainy, Litwy, Białorusi i Polski zjadą się w najbliższy weekend do Tarnobrzega, gdzie rozegrany zostanie II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach. Areną rozgrywek będzie hala sportowa miejscowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, przy ul. Kopernika 49.

Zmagania zostały podzielone na kilka kategorii: turnieje drużynowe w klasie 2 i klasach 3-4-5 oraz turniej open, a także dwa turnieje indywidualne. Zawody w roli sędziego głównego poprowadzi Pan Henryk Oleksiuk (sędzia państwowy), któremu asystować będą Pan Janusz Malarz oraz sędziowie liczący przy stołach.

Patronat honorowy nad turniejem objęli: Prezydent Miasta Tarnobrzeg Pan Norbert Mastalerz oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.Program zawodów:

Piątek, 22 czerwca:

- godz. 18:00 - przyjazd zawodników, trenerów, sędziów oraz osób zaproszonych do miejsca zakwaterowania (hotele przystosowane do potrzeb osób na wózkach) w hotelach "Karolina" i "Kameleon" w Tarnobrzegu oraz hotelu "Basztowy" w Sandomierzu (kolacja, śniadanie w hotelach). Catering - obiady na hali sportowej zapewnia Spółdzielnia Socjalna "KONAR" z Tarnobrzega.

Sobota, 23 czerwca:
– godz. 10:00 - I część gier,
- godz. 11:00 - uroczyste otwarcie, prezentacja drużyn uczestniczących w turnieju,
- godz. 11:30 – II część gier,
- godz. 13:00 - obiad na hali sportowej (przerwa),
- godz. 14:00 – III część gier.

Niedziela, 24 czerwca:
- godz. 10:00 – I część gier,
- godz. 13:00 – obiad na hali sportowej (przerwa),
- godz. 14:00 – II część gier,
- godz. 17:00 - zakończenie turnieju i uroczyste uhonorowanie zwycięzców.

Mecze rozgrywane będą na 6 stołach SPONETA S7-13 z atestem ITTF, piłeczkami (białymi) Andro.

Sponsorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzeg, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu - Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg, Zakład Obrotu Towarowego Siarkopol w Tarnobrzegu, PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, Spółdzielnia Socjalna Konar z Tarnobrzega, Firma Seltar z Tarnobrzega, Firma Intop z Tarnobrzega, Euro-Szkoła Bis Jacek Sadrakuła i Synowie, MediaExpert, Golden Global Grupa-Centrum Reklamy, Firma Skobud, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, ZSP nr 1 w Tarnobrzegu, Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka, Aksedo z Warszawy, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu, Hotel Karolina w Tarnobrzegu, Hotel Kameleon w Tarnobrzegu, Hotel Basztowy w Sandomierzu, Aga Sport z Gliwic, Stiga z Warszawy, Modest z Łodzi, Inters.pl z Krakowa, Cukiernia Piotrowscy.

Patronat medialny: MTV Tarnobrzeg, Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Super Nowości, NadWisłą24.pl, www.pingpong.com.pl, www.tarnobrzeg.info, www.mojadolina.pl.

Więcej szczegółów na temat turnieju znaleźć można na stronie internetowej IKS Tarnobrzeg.