POZTS.pl - Zmarł Leszek Prokuski
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zmarł Leszek Prokuski
5 lipca 2012, 20:43 | Tomasz Pasternak

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie z żalem zawiadamia, że w wieku 43 lat zmarł Leszek Prokuski - wieloletni trener i zawodnik drużyny LUKS Sokół Siedliska-Bogusz.

Leszek Prokuski całą swoją przygodę ze sportem podporządkował tenisowi stołowemu. Z wykształcenia będąc nauczycielem, za cel nadrzędny stawiał sobie propagowanie tej dyscypliny sportowej w środowisku szkolnym na terenie powiatu dębickiego i gminy Brzostek.

Niezliczone grono młodych dziewcząt i chłopców właśnie pod okiem Leszka Prokuskiego stawiało pierwsze kroki przy pingpongowym stole. Jego podopieczni sięgali po medale i zajmowali czołowe lokaty w zawodach rangi mistrzostw Polski i mistrzostw Podkarpacia w kategoriach młodzieżowych.

Pogrzeb Leszka Prokuskiego odbędzie się w dniu 7 lipca 2012 roku (sobota), o godzinie 10:00 na Cmentarzu Komunalnym w Dębicy (przy obwodnicy).

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przesyła wyrazy współczucia dla Rodziny i kolegów zmarłego, klubu sportowego oraz sympatyków tenisa stołowego z terenu Siedlisk-Bogusz i okolic.