POZTS.pl - WAŻNE! KS POZTS: informacja dla klubów z Podkarpacia
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

WAŻNE! KS POZTS: informacja dla klubów z Podkarpacia
13 sierpnia 2012, 14:04 | Tomasz Pasternak

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że planowane jest przeprowadzenie szkolenia i egzaminu testowego na sędziów kandydatów tenisa stołowego dla przedstawicieli wszystkich klubów z terenu Podkarpacia.

KS POZTS z przykrością bowiem zauważa, że w wielu przypadkach dochodzi do licznych nieprawidłowości podczas rozgrywania spotkań ligowych (tj. nieprzestrzeganie podstawowych przepisów gry, błędne wypełnianie protokołów, brak reakcji na niesportowe zachowanie zawodników itp.).

W związku z powyższym KS POZTS wnioskuje, aby kluby tenisa stołowego, które nie posiadają w swoim gronie przeszkolonych sędziów, zgłosiły do uczestnictwa w kursie jedną bądź dwie osoby.
Przeszkolenie takie pozwoli na zminimalizowanie w/w nieprawidłowości i niewątpliwie przyczyni się do podniesienia rangi zawodów oraz ich sprawnego prowadzenia.

Warunki przystąpienia do szkolenia i egzaminu:
- wiek powyżej 16 lat,
- opłata w wysokości 80 zł od osoby (w tym koszty legitymacji sędziowskiej, emblematu sędziowskiego, przepisów sędziowskich, żetonów i kartek).

Kurs zostanie przeprowadzony w dniu 25 sierpnia br. (początek o godzinie 12:00 w Biurze POZTS, przy ul. Pułaskiego 13A). Należy zabrać ze sobą zdjęcie (formatu jak do legitymacji szkolnej czy dowodu osobistego) oraz przybory do pisania.

Zgłoszenia imienne do udziału w szkoleniu przyjmowane będą do dnia 22 sierpnia br. - za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem podkarpacki@pzts.pl.