POZTS.pl - W weekend: I WTK Młodzików i Juniorów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W weekend: I WTK Młodzików i Juniorów
10 września 2012, 17:59 | Tomasz Pasternak

Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze w nowym sezonie zmagania w ramach Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych. Najpierw, w sobotę, do Błażowej zjadą się najlepsze zawodniczki i zawodnicy z całego Podkarpacia w kategoriach młodzików, a dzień później czołowe juniorki i juniorów gościć będzie Krościenko Wyżne.

Do pobrania: komunikat I WTK Młodzików | komunikat I WTK Juniorów | listy startowe do I WTK

UWAGA! Każdy zawodnik, by móc wystartować w I WTK Młodzików bądź I WTK Juniorów (a także w kolejnych turniejach seniorów, juniorów, kadetów i młodzików rangi wojewódzkiej, prowadzonych przez POZTS w Rzeszowie), musi posiadać wykupioną licencję zawodniczą na bieżący sezon. Zawodnicy nie posiadający licencji nie będą dopuszczeni do zawodów.

Jednocześnie prosimy kluby sportowe o odpowiednio wczesne dostarczanie wniosków o licencje dla zawodników dookoptowywanych w trakcie sezonu. Ma to na celu uniknięcie problemów związanych z ich rejestracją w bazie Polskiego Związku Tenisa Stołowego i niemożnością naliczania im punktów w klasyfikacjach wojewódzkich - przypadki takie zdarzały się niestety bardzo często w poprzednich sezonach.