POZTS.pl - POZTS wznawia turnieje wojewódzkie weteranów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

POZTS wznawia turnieje wojewódzkie weteranów
3 grudnia 2012, 15:32 | Tomasz Pasternak

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie pragnie poinformować, że po kilku latach przerwy przywrócony został pomysł rozgrywania turniejów tenisa stołowego rangi wojewódzkiej przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn przynależących do kategorii weteranów (tj. w wieku 40 lat i starszych). Pierwsza z cyklu tego typu imprez rozegrana zostanie w dniu 15 grudnia br. w Błażowej.

Do pobrania: komunikat I Wojewódzkiego Turnieju Weteranów

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni urodzeni w 1973 roku i starsi, mieszkający na terenie województwa podkarpackiego i województw sąsiednich, a także obywatele Ukrainy i Słowacji, zamieszkujący regiony bezpośrednio sąsiadujące z województwem podkarpackim.

POZTS w Rzeszowie planuje zorganizowanie łącznie trzech Turniejów Wojewódzkich Weteranów oraz Mistrzostw Województwa Weteranów, które odbędą się łącznie z finałem XIV Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego "Łańcut 2013". W MW Weteranów będą mogli wziąć udział wyłącznie zawodnicy, którzy wystąpią w co najmniej jednym Wojewódzkim Turnieju Weteranów.