POZTS.pl - Listy zgłoszeń do I Wojewódzkiego Turnieju Weteranów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Listy zgłoszeń do I Wojewódzkiego Turnieju Weteranów
14 grudnia 2012, 19:23 | Tomasz Pasternak

Łącznie 79 nazwisk liczy lista zgłoszeń do zaplanowanego na jutro (sobota) I Wojewódzkiego Turnieju Weteranów Województwa Podkarpackiego w tenisie stołowym. Miejscem zmagań zawodniczek i zawodników w wieku powyżej 40 lat będzie hala sportowa Zespołu Szkół i Gimnazjum im. Anny Jenke w Błażowej.

Do pobrania: tabele I Wojewódzkiego Turnieje Weteranów

Turniej rozegrany zostanie w czterech kategoriach wiekowych mężczyzn (40 - 49 lat, 50 - 59 lat, 60 - 69 lat oraz 70 lat i starsi), a także jednej kategorii kobiet (bez podziału na wiek). W zawodach, oprócz weteranów z województwa podkarpackiego, wystartują także reprezentanci województw ościennych oraz zawodnicy z Ukrainy i Słowacji.

Sobotnie zawody to pierwszy z cyklu turniejów dla weteranów, do rozgrywania których po przerwie powraca Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Łącznie POZTS w Rzeszowie planuje zorganizowanie trzech Turniejów Wojewódzkich Weteranów oraz Mistrzostw Województwa Weteranów, które odbędą się łącznie z finałem XIV Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego "Łańcut 2013". W MW Weteranów będą mogli wziąć udział wyłącznie zawodnicy, którzy wystąpią w co najmniej jednym Wojewódzkim Turnieju Weteranów.