POZTS.pl - Na żywo: III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Na żywo: III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów
26 stycznia 2013, 10:21 | Tomasz Pasternak

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli rozgrywany jest III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów w tenisie stołowym. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco rozstrzygnięć zawodów, w którym biorą udział czołowe pingpongistki i pingpongiści z terenu całego Podkarpacia.


15:39 - W finale dziewcząt tymczasem Dominika Kułacz nie dała szans rywalce z Krosna - wygrywa z Patrycją Juchą w trzech setach (w każdym do 5).

15:32
- Rafał Stąpor nie miał dziś sobie równych. Prowadzony przez trenera Karola Paśko młody pingpongista w znakomitym stylu pokonał 3:1 Dawida Pelczara. W nagrodę, na początku marca, pojedzie do Lidzbarka Warmińskiego na III Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów!

14:59 - W finale kadetek spotkają się tymczasem Dominika Kułacz i Patrycja Jucha - dwie najwyżej rozstawione zawodniczki dzisiejszego turnieju.

14:35 - W drugim, pełnym walki finale górą okazał się Dawid Pelczar, który również w czterech setach wygrał z Filipem Kociubą.

14:30 - Doskonałą dyspozycję potwierdził Rafał Stąpor, w czterech setach pokonując Macieja Gołąbskiego i awansując do finału!

14:12 - W kategorii kadetek w półfinale zgodnie zameldowała się cała najwyżej rozstawiona "czwórka" - Dominika Kułacz (1., PUKS Arka Łętownia) zagra z Karoliną Piasecką (4., UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola), a Katarzyna Kuliga (3., KTS GOSiR Krościenko Wyżne) zmierzy się z Patrycją Juchą (2., KKTS MOSiR Krosno).

14:02 - Grono półfinalistów uzupełnili Dawid Pelczar (nr 3) i Filip Kociuba (7., KTS GOSiR Krościenko Wyżne), który pokonał 3:2 rozstawionego z "dwójką", Kamila Klocka.

13:44 - Przeciwnikiem Gołąbskiego będzie Rafał Stąpor (KU AZS Politechnika Rzeszów), który w świetnym stylu, w czterech setach, rozprawił się z turniejową "jedynką", Adrianem Szczurkiem. To jak dotąd największa niespodzianka turnieju kadetów.

13:37 - Maciej Gołąbski jest pierwszym półfinalistą turnieju kadetów. Reprezentant LKS Jar Kielnarowa (w turnieju rozstawiony z numerem 5) pokonał w trzech setach Bartłomieja Wiśniewskiego.

12:58 - Pięciosetowe batalie stoczyli Arkadiusz Suchy z Michałem Urbanem (LKS Jodłowa) oraz Dominik Miśków (MLKS Nurt Przemyśl) z Maksymilanem Miłosiem. Oba mecze zakończyły się wynikami 11:9 w piątych partiach. Suchy i Miśków spotkają się ze sobą w kolejnej rundzie.

12:29 - Nie bez problemów do kolejnej rundy awansował też Kamil Klocek (2., PUKS Arka Łętownia), który dopiero w pięciu setach pokonał Arkadiusza Suchego (PKS Kolping Jarosław) - w ostatniej partii na przewagi, do 10.

12:20 - Za sporą niespodziankę uznać należy zwycięstwo Bartłomieja Wiśniewskiego (13., KSTS MOSiR Karpaty Krosno) z rozstawionym z "czwórką", Maksymilianem Mroczką. Jarosławianin musiał uznać wyższość rywala po pełnym emocji, pięciosetowym pojedynku.

11:32 - Pierwsze zaskakujące rozstrzygnięcia dotyczą kategorii kadetek. Rozstawiona z numerem 24. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka) w czterech setach pokonała turniejową "dziewiątkę", Emilię Piotrowską (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola), a Michele Englot (21., LKS Strażak Bratkówka) okazała się lepsza od Justyny Sas (12., MLKS Nurt Przemyśl).

11:03 - Pierwsza runda gier w kategorii kadetów przebiegła bez niespodzianek, pod dyktando faworytów. Najtrudniejsze zadanie czekało na Adriana Kowala z PKS Kolping Jarosław, który dopiero w pięciu setach uporał się z Maksymilianem Miłosiem (MKS TS Mielec).

10:25 - Sędzią Głównym turnieju jest Henryk Oleksiuk, asystentami - Jerzy Szykuła i Leszek Pieczonka.

10:23 - W turnieju wystartowało łącznie 62 uczestników: 30 dziewcząt i komplet 32 chłopców. Tabelki turniejowe, aktualizowane na bieżąco, znaleźć można tutaj.