POZTS.pl - Na żywo: III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Na żywo: III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów
27 stycznia 2013, 10:04 | Tomasz Pasternak

W hali Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku rozgrywany jest III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w tenisie stołowym. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco rozstrzygnięć zawodów, w którym biorą udział czołowe pingpongistki i pingpongiści z terenu całego Podkarpacia.

15:25 - W ostatnim meczu turnieju Jacek Flaumenhaft w walce o trzecie miejsce pokonał w trzech setach rewelacyjnie dysponowanego tego dnia, Pawła Włodykę (nr 34, KS Łańcut). W nagrodę za tydzień będzie mógł udać się do Częstochowy na III Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Seniorów.

14:45 - Stojący na bardzo wysokim poziomie bój stoczyli w finale Michał Jurczak i Mateusz Czernik. Ostatecznie, w pięciu setach, triumfował reprezentant gospodarzy, w końcowej partii wygrywając do 9.

13:59
- Grono półfinalistów uzupełnia Michał Jurczak, który wygrał w czterech setach z Kamilem Dziukiewiczem (nr 4, PKS Kolping Jarosław).

13:48 - Turniej w kategorii seniorek zwycięża Andżelika Maciąg! W czterech wyrównanych setach pokonała ona Ewelinę Wojdyłę.

13:43 - W półfinale turnieju seniorów są już także: Mateusz Czernik (pokonał rozstawionego z "trójką" Piotra Cyrnka) oraz Jacek Flaumenhaft (nr 10, PKS Kolping Jarosław), który w czterech setach wygrał z turniejową "dwójką", Krzysztofem Niemcem (GMKS Strzelec Frysztak).

13:27 - W finale gier seniorek spotkają się Andżelika Maciąg (nr 2) z Eweliną Wojdyłą (nr 4, LKS Brzostowianka Brzostek).

13:23 - Tymczasem zwycięstwo 3:0 nad Krzysztofem Borowiakiem odniósł Jakub Gromek (nr 24, KTS GOSiR Krościenko Wyżne) i tym samym zapewnił sobie miejsce w półfinale!

13:01 - Mateusz Czernik postawił już Danielowi Antosiakowi poprzeczkę zbyt wysoko, pewnie wygrywając w trzech setach.

12:58 - Mamy pierwszą ogromną niespodziankę turnieju. Rozstawiony z numerem 1, Damian Wojdyła (GMKS Strzelec Frysztak) uległ już w trzeciej rundzie Krzysztofowi Borowiakowi (nr 17, MLKS Nurt Przemyśl).

12:20 - Bardzo zacięty pojedynek stoczyły Andżelika Maciąg i Beata Daszykowska. Zawodniczka UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola prowadziła już 2:0, ale później inicjatywę przejęła reprezentantka LKS Strażak Bratkówka. Ostatecznie, w piątym secie, wygrała starsza z pingpongistek - 15:13.

12:12
- Tym razem za przeciwnika Antosiak miał będzie już rywala z pierwszej ligi, a będzie nim Mateusz Czernik z GMKS Strzelec Frysztak (turniejowa "szóstka").

11:56 - Daniel Antosiak rozprawił się z kolejnym mocnym rywalem. Choć to Tomasz Jurkiewicz w czwartym secie miał piłki meczowe, ostatecznie zwycięstwo 3:2 zapisał na swoje konto reprezentant UKS TKKF Dukla.

11:12 - W turnieju seniorek wystartowało 11 uczestniczek. W zawodach nie biorą udziału pingpongistki LKS Brzostowianka Brzostek, które w Gdańsku rywalizują w Finale Ogólnopolskim Pucharu Polski Kobiet.

11:01 - Za niespodziankę uznać można wygraną Sławomira Pietruszki (UKS TKKF Dukla, nr 50) z Rafałem Niemcem (KSTS MOSiR Karpaty Krosno, nr 15). W pozostałych parach pierwszej rundy zwyciężali faworyci.

10:58 - Już w pierwszej rundzie doszło do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Jackiem Brodą (KS Łańcut, rozstawiony z numerem 11) a Danielem Antosiakiem (UKS TKKF Dukla, nr 54). Lepszym okazał się ten drugi. Teraz przeciwnikiem nisko rozstawionego gracza z Dubiecka będzie inny drugoligowiec z Łańcuta, Tomasz Jurkiewicz.

10:15 - Sędzią Głównym turnieju jest Mieczysław Niemiec, zastępcą Sędziego Głównego - Henryk Oleksiuk.

10:13 - W turnieju seniorów wystartowało 57 uczestników.