POZTS.pl - W sobotę KTS Zamek walczy o półfinał ETTU Cup!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W sobotę KTS Zamek walczy o półfinał ETTU Cup!
8 lutego 2013, 13:56 | Tomasz Pasternak

W imieniu Zarządu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego uprzejmie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków tenisa stołowego z terenu Podkarpacia i nie tylko na rewanżowe, ćwierćfinałowe spotkanie o Puchar Europy (ETTU) pomiędzy drużynami KTS Zamek Tarnobrzeg a Evromost Kubań Krasnodar, które zostanie rozegrane w dniu 9 lutego br. o godz. 17:00 w hali MOSiR w Tarnobrzegu.

Po odniesionej w pięknym stylu wygranej 3:0 w pierwszym meczu wyjazdowym, tarnobrzeżanki mogą poważnie myśleć o półfinale rozgrywek, a w dalszej kolejności o sięgnięciu po upragnione zwycięstwo w Pucharze Europy. W dotychczasowej historii podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka już pięć razy bliskie były końcowego triumfu, dwukrotnie kończąc przygodę z Pucharem ETTU na etapie półfinału i trzykrotnie ulegając swoim rywalkom w finale (odpowiednio: Dalaenergosetproekt Władywostok 2007/2008, UCAM Cartagena 2008/2009 i 2009/2010).

Dodatkową atrakcją będzie fakt, iż po raz pierwszy przed polską publicznością wystąpi niemiecka zawodniczka Han Ying, która w tym sezonie wzmocniła zespół z Tarnobrzega.

Spotkanie NA ŻYWO można obejrzeć bezpłatnie w internecie - za pośrednictwem oficjalnej telewizji ETTU - Laola1.tv.

Liczymy na przybycie kibiców oraz gorący, sportowy doping dla naszych zawodniczek!