POZTS.pl - Zmiany na facebookowym profilu POZTS
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zmiany na facebookowym profilu POZTS
28 lutego 2013, 11:28 | Tomasz Pasternak

Komisja ds. Współpracy z Mediami Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie pragnie zaprosić wszystkich sympatyków tenisa stołowego do odwiedzenia reaktywowanego profilu POZTS w portalu społecznościowym Facebook. Pierwszą z całego szeregu nowości, jakie można tam będzie znaleźć, jest fotorelacja z rozgrywanych w minionę niedzielę w Rzeszowie, Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorów.

Drodzy sympatycy tenisa stołowego - zawodnicy, trenerzy, kibice, działacze oraz wszyscy, którzy po prostu interesują się "pingpongiem"! Jako, że chcielibyśmy bardziej spopularyzować naszą (jakże piękną) dyscyplinę sportową, postanowiliśmy, że profil POZTS w Rzeszowie przejdzie swego rodzaju reaktywację. :) Postaramy się odejść od przekazywania tutaj typowych, oficjalnych komunikatów ze strony Związku, w zamian próbując uczynić ten profil o wiele bardziej społecznościowym. W skrócie - chcemy, aby zrobiło się tutaj ciekawiej, jednak... do tego niezbędny jest również Wasz aktywny udział. I na to liczymy! :)


Tak brzmi treść pierwszego wpisu. Wszystkich chętnych zapraszamy do "polubienia" i częstego odwiedzania profilu POZTS. Do zobaczenia na Facebooku!