POZTS.pl - UKS Dedal Urzejowice kończy działalność
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

UKS Dedal Urzejowice kończy działalność
21 maja 2013, 20:24 | Tomasz Pasternak

Drogą elektroniczną do Biura Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wpłynęła informacja o planowanym zakończeniu działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dedal" Urzejowice.

"Szanowni Państwo.

W imieniu własnym i Zarządu Klubu pragnę poinformować, że od dnia 1 września 2013 roku stowarzyszenie pod nazwą Uczniowski Klub Sportowy "Dedal" Urzejowice kończy swoją statutową działalność, w której funkcjonowała sekcja tenisa stołowego. Powodem rezygnacji z dalszej działalności statutowej jest brak możliwości organizacyjnych w ramach funkcjonującej sekcji, jak też brak środków finansowych na jej utrzymanie.

Jednocześnie pragnę serdecznie podziękować za współpracę i pomoc wszystkim, którzy w minionym okresie zechcieli dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki nim mogliśmy uzyskiwać  wyniki na poziomie: gminy, powiatu, rejonu, województwa i Polski,  w rywalizacji organizowanej przez  Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego i Szkolny Związek Sportowy.

Szczególne podziękowania kieruję do Pana Feliksa Kordysia, dzięki któremu tenis stołowy pozostanie na stałe wiodącą dyscyplina sportu w naszym środowisku szkolnym."

Prezes UKS "Dedal" Urzejowice
Marek Thomas


Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Klubu - uks.dedal.w.interia.pl.