POZTS.pl - Wkrótce: XIV Finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Wkrótce: XIV Finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego
10 czerwca 2013, 11:01 | Tomasz Pasternak

Już po raz czternasty, w okresie wakacyjnym, zorganizowana zostanie największa masowa impreza w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Będzie to finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, nad którym w bieżącym roku patronat objęli: Pani Europoseł Elżbieta Łukacijewska oraz Honorowy Konsul Ukrainy w Rzeszowie Pan Jerzy Krzanowski.

Gospodarzem imprezy po raz kolejny będzie Łańcut - miasto, które ma już doświadczenie w organizowaniu tego typu zawodów, albowiem to właśnie w hali tamtejszego MOSiR-u odbyły się trzy poprzednie Finały Olimpiady.

Przypomnijmy, że w 2010 roku w imprezie wystartowało blisko 270 uczestników, a rok później liczbę tę udało się "pobić" - do Łańcuta przyjechało dokładnie 287 zawodników, nie tylko z terenu Podkarpacia, ale również z Ukrainy. Przed rokiem w Olimpiadzie wystartowało 220 osób.Regulamin XIV edycji POTS znaleźć można na stronie internetowej Olimpiada.POZTS.pl. Również za jej pośrednictwem przewidywana jest możliwość przesyłania zgłoszeń indywidualnych osób zamieszkujących te tereny województwa, na których nie będą rozgrywane eliminacyjne zmagania gminne i powiatowe.

Program XIV Finału Olimpiady (30 czerwca br. - niedziela):
- do godz. 8:30 - potwierdzanie zgłoszeń przez uczestników
- godz. 8:30 - losowanie
- godz. 9:00 - uroczyste otwarcie Olimpiady
- godz. 9:30 - rozpoczęcie gier