POZTS.pl - "Grupa Why Not Travel" nowym partnerem POZTS
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

"Grupa Why Not Travel" nowym partnerem POZTS
25 czerwca 2013, 19:03 | Tomasz Pasternak

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego pragnie poinformować o nawiązaniu współpracy z Grupą "Why Not Travel". Firma ta będzie partnerem POZTS w zakresie rezerwacji hotelowych oraz organizacji wyjazdów na turnieje rangi ogólnopolskiej zawodników z Podkarpacia.

Po raz pierwszy z usług "Why Not" - jako partnera Związku - skorzystać będą mogli uczestnicy Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów i Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, które będą rozgrywane w najbliższą sobotę i niedzielę.

Oferta "Why Not" dla uczestników imprez, poszukujących noclegów w Łańcucie:

Hotelik "Pod Zamkiem"

Hotelik "Pod Zamkiem" to idealne miejsce do spędzenia nocy w komfortowych warunkach za rozsądną cenę. Położony jest bezpośrednio przy terenie Zespołu Pałacowego w Łańcucie od strony północno-wschodniej. Miłą atmosferę hoteliku podkreśla elegancki, przyjazny, klasyczny wystrój pomieszczeń i przestronnych korytarzy. Samochody można pozostawić na zamkniętym parkingu hotelowym lub umieścić w garażu bezpośrednio przy hotelu.

Dostępne pokoje:
pokój 1-osobowy - 90 zł/dobę,
pokój 2-osobowy    - 130 zł/dobę,
pokój 3-osobowy    - 190 zł/dobę,
pokój 4-osobowy    - 240 zł/dobę.

Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor oraz dostęp do Internetu.
Śniadanie w hotelu - dodatkowo płatne 15 zł/osobę.
Parking - wliczony w cenę.

"Willa Szwadron"

"Willa Szwadron" to miejsce jedyne w swoim rodzaju z niepowtarzalnym klimatem sprzed lat. Hotel usytuowany jest w zabytkowej, ponad 100-letniej willi, w pięknym ogrodzie ze starodrzewem, 300 m od Zamku Potockich. Miłą atmosferę hoteliku podkreśla oryginalny wystrój pomieszczeń, nawiązujący do historii tego miejsca. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu: parking, garaże.

Dostępne pokoje:
pokój 1-osobowy - 90 zł/dobę,
pokój 2-osobowy    - 100 zł/dobę,
pokój 3-osobowy    - 100 zł/dobę.

Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu. Śniadanie w hotelu - dodatkowo płatne: 10 zł/osobę. Parking - wliczony w cenę.

Rezerwacje:
hotels@whynotfly.pl
tel. (17) 250 07 36