POZTS.pl - Nowy system składania wniosków i opłat sezonowych
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Nowy system składania wniosków i opłat sezonowych
19 lipca 2013, 19:36 | Tomasz Pasternak

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie od sezonu 2013/2014 wprowadził nowy system składania wniosków o licencję klubów i licencje zawodnicze. Od teraz kluby sportowe mogą ubiegać się o licencje na podstawie wniosków elektronicznych, które zastąpią dotychczasową, "papierową" formę.

Do pobrania: wniosek o nadanie licencji okresowych: klubowej, trenerskich i zawodniczych

Do pobrania: wniosek o zmianę przynależności klubowej

Do pobrania: oświadczenie zawodnika

Powyższe wnioski, po wypełnieniu, przesłać należy na adres e-mail Wydziału Rozgrywek PZTS w Warszawie - marek.przybylowicz@pzts.pl. Również na konto bankowe PZTS w Warszawie należy dokonać opłat za licencje. Wysokość opłaty zostanie wyliczona automatycznie w elektronicznym wniosku - tam również podany jest adres konta.

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie w nowym sezonie przyjmuje jedynie wnioski i opłaty dotyczące zgłoszenia do rozgrywek II i III ligi kobiet, III ligi mężczyzn, a także IV- i V-ligowych grup rzeszowskich.

Do pobrania: zestaw dokumentów dla II ligi kobiet | zestaw dokumentów dla III ligi kobiet | zestaw dokumentów dla III ligi mężczyzn | zestaw dokumentów dla IV ligi | zestaw dokumentów dla V ligi

Opłaty wpisowego do lig:

- II liga kobiet - 300 zł,
- II liga mężczyzn - ustala Krakowski OZTS,
- III liga kobiet - 150 zł,
- III liga mężczyzn - 300 zł,
- IV liga - 200 zł,
- V liga - 150 zł.

Każdy klub zobowiązany jest także do wpłaty na konto POZTS w Rzeszowie rocznej składki członkowskiej w wysokości 100 zł. Jest to opłata jednorazowa, obowiązująca bez względu na to, czy klub startuje w lidze czy jedynie w rozgrywkach indywidualnych.

Liczba drużyn zgłaszanych do rozgrywek ligowych nie ma wpływu na wysokość składki członkowskiej. Opłaty wpisowego do lig sumuje się dla wszystkich zgłaszanych przez klub drużyn.