POZTS.pl - Spotkanie przedsezonowe przedstawicieli klubów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Spotkanie przedsezonowe przedstawicieli klubów
21 sierpnia 2013, 16:37 | Tomasz Pasternak

Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie uprzejmie informuje, że w dniu 1 września br. (niedziela) o godzinie 14:00 w Biurze POZTS odbędzie się zebranie Członków Zarządu POZTS oraz przedstawicieli klubów tenisa stołowego z województwa podkarpackiego.

Przedmiotem spotkania będzie m.in. omówienie założeń organizacyjnych naszego Związeku przed sezonem 2013/2014 oraz zmian w systemie rozgrywek w nowym sezonie, jak również ocena i wprowadzenie poprawek do regulaminów POZTS.

Zebrani zapoznają się również z ustaleniami przyjętymi podczas Zebrania Sprawozdawczego Delegatów PZTS, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia br. w Warszawie.

Z uwagi na ważność omawianych spraw serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich klubów tenisa stołowego z województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

Jednocześnie informujemy, że - zgodnie z przyjętymi założeniami do nowego Regulaminu rozgrywek PZTS - bezwzględny obowiązek posiadania karty zdrowia sportowca i aktualnych badań lekarskich dotyczy zawodników, którzy nie ukończyli 23. roku życia.

Prezes POZTS w Rzeszowie
Grzegorz Kielar