tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Akademicy nie zatrzymali Bartosza Sucha
27 marca 2010, 15:46 | Tomasz Pasternak

Pingpongiści BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów ulegli we własnej hali Pogoni Lębork 1:3 w zaległym meczu 14. kolejki ekstraklasy mężczyzn. O zwycięstwie przyjezdnych zadecydowała doskonała dyspozycja niezawodnego w tym sezonie Bartosza Sucha.

Recepty na pokonanie reprezentanta Polski nie znaleźli ani Tomasz Lewandowski, ani Paweł Chmiel. Obaj mieli swoje szanse - Lewandowski dwie pierwsze odsłony przegrywał dopiero na przewagi, nie wykorzystując wcześniej piłek setowych, Chmiel z kolei w drugim secie pokazał, że agresywna gra zaskakiwała Sucha. Na więcej jednak rzeszowianinowi, który w pierwszym meczu pokonał 3:0 Krzysztofa Pińskiego, zabrakło sił.

Losy spotkania mogłyby się potoczyć inaczej, gdyby grający na trzecim stole Alan Woś wygrał z Markiem Prądzińskim. Reprezentant gospodarzy ze stanu 10-7 przegrał jednak pierwszego seta, a w kolejnych wiatru w żagle nabrał jego rywal, który pewnie wygrywał do 5 i 8.

Już w środę kolejna ligowa potyczka akademików - tym razem do Centrum Dydaktyczno - Sportowego Politechniki Rzeszowskiej zawita aktualny mistrz Polski, Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechnika Rzeszów - TERNAEBEN POGOŃ Lębork 1:3
Paweł Chmiel - Krzysztof Piński 3:0 (12-10, 12-10, 11-3)
Tomasz Lewandowski - Bartosz Such 0:3 (10-12, 16-18, 1-11)
Alan Woś - Marek Prądziński 0:3 (10-12, 5-11, 8-11)
Paweł Chmiel - Bartosz Such 1:3 (7-11, 11-8, 5-11, 6-11)