POZTS.pl - WGiD: ważne informacje ws. rozgrywek ligowych
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

WGiD: ważne informacje ws. rozgrywek ligowych
26 października 2013, 21:14 | Tomasz Pasternak

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie z przykrością informuje, że szereg meczów w rozgrywkach III, IV i V ligi prowadzonych na terenie województwa podkarpackiego nie zostało rozegranych w wyznaczonych terminach - bez podania przyczyny i właściwego uzasadnienia.

Należy podkreślić, że - zgodnie z obowiązującymi regulaminami na sezon 2013/2014 - mecze mogą być przełożone na inny termin tylko za zgodą WGiD POZTS w Rzeszowie i w ściśle uzasadnionych przypadkach.

W związku z powyższym WGiD POZTS w Rzeszowie uprzejmie prosi wszystkie zainteresowane drużyny, które do dnia dzisiejszego nie rozegrały zaplanowanych spotkań, by niezwłocznie uzupełnić zaległości - w nieprzekraczalnym terminie do 17 listopada br. Jednocześnie przypominamy, że szczegółowe wyniki spotkań powinny być wprowadzone przez gospodarzy za pośrednictwem strony internetowej POZTS.pl w dniu rozegrania meczu.

Niezastosowanie się do powyższych zaleceń będzie skutkować bezwzględnym nałożeniem kar regulaminowych (walkowery, kary finansowe).

Wszelkie wnioski i zapytania dotyczące zmiany terminów spotkań ligowych proszę kierować do Przewodniczącego WGiD POZTS w Rzeszowie Mieczysława Niemca (tel. 608 044 425, e-mail: gzg.geo_proj@vp.pl). Wniosek o przełożenie meczu powinien zawierać uzasadnienie zmiany terminu spotkania, jak również nowy termin jego rozegrania (uzgodniony wcześniej z drużyną przeciwną).

Proszę o poważne potraktowanie sprawy.

Przewodniczący
WGiD POZTS w Rzeszowie
Mieczysław Niemiec