POZTS.pl - Wkrótce: I Grand Prix Podkarpacia Weteranów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Wkrótce: I Grand Prix Podkarpacia Weteranów
29 października 2013, 14:55 | Tomasz Pasternak

W drugi weekend listopada w Przemyślu rozegrane zostanie I Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, inaugurujące nowy sezon rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Turniej przeprowadzony zostanie pod patronatem Prezydenta Przemyśla Pana Roberta Chomy i Honorowego Konsula Ukrainy w Rzeszowie Pana Jerzego Krzanowskiego.

Do pobrania: komunikat I Grand Prix Podkarpacia Weteranów

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni obywatele Polski, Ukrainy i Słowacji - urodzeni w 1974 roku i starsi. Uczestnicy zawodów nie muszą posiadać licencji weterana lub amatora.

POZTS w Rzeszowie planuje zorganizowanie łącznie trzech Grand Prix Podkarpacia Weteranów oraz Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Weteranów, które odbędą się łącznie z finałem XV Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego "Łańcut 2014". W Mistrzostwach będą mogli wziąć udział wyłącznie zawodnicy, którzy wystąpią w co najmniej jednym GP Podkarpacia Weteranów.