POZTS.pl - WGiD: weryfikacja meczu Kolping III - Politechnika III
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

WGiD: weryfikacja meczu Kolping III - Politechnika III
8 listopada 2013, 18:02 | Tomasz Pasternak

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie informuje, że mecz IV ligi podkarpackiej tenisa stołowego PKS Kolping III Jarosław - KU AZS Politechnika III Rzeszów (4. kolejka, z dnia 20 października 2013 roku) został zweryfikowany jako walkower (10:0) na korzyść drużyny KU AZS Politechnika III Rzeszów.

Podstawą tej decyzji było wystawienie do gry przez PKS Kolping III Jarosław nieuprawnionego zawodnika Pawła Oziębło. Zawodnik ten w bieżącym sezonie wystąpił w trzech meczach II ligi małopolsko – podkarpackiej, w związku z czym nie mógł on już występować na niższym szczeblu rozgrywek (zgodnie z pkt III ust. 6 Regulaminu rozgrywek IV ligi tenisa stołowego na sezon 2013/2014).

Ponadto, nakłada się na PKS Kolping III Jarosław karę regulaminową w wysokości 100 zł (zgodnie z pkt VIII ust. 3 Regulaminu rozgrywek IV ligi tenisa stołowego na sezon 2013/2014).

Od powyższej decyzji przysługuje odwołanie do Zarządu POZTS w Rzeszowie – w terminie 14 dni od daty otrzymania niniejszego pisma. Złożenie odwołania od decyzji WGiD POZTS nie powoduje wstrzymania wpłaty kary regulaminowej. Decyzje Zarządu POZTS w Rzeszowie w tej sprawie są ostateczne.

Przewodniczący
WGiD POZTS w Rzeszowie
Mieczysław Niemiec