POZTS.pl - Zagłosuj na tenis stołowy w 54. Plebiscycie Sportowym "Nowin"!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zagłosuj na tenis stołowy w 54. Plebiscycie Sportowym "Nowin"!
5 lutego 2014, 16:38 | Tomasz Pasternak

To już ostatnia szansa, by oddać głos na osoby związane z podkarpackim tenisem stołowym w 54 Plebiscycie Sportowym "Nowin", podsumowującym rok 2013. Łącznie do tytułu nominowanych jest pięcioro przedstawicieli naszej dyscypliny.

O głosy w kategorii "Najlepszy i Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2013" ubiegają się:
- Han Ying (Niemcy) - złota medalistka Mistrzostw Europy w grze drużynowej z 2013 roku (Schwechat), liderka drużyny mistrzyń Polski KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg, która w ubiegłym roku dotarła do półfinału elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzyń,
- Tomasz Lewandowski - srebrny (w grze pojedynczej) i brązowy (w grze mieszanej) medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski z Ostródy z 2013 roku, grający trener superligowej drużyny SPAR Extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów,
- Wang Zeng Yi - złoty medalista Mistrzostw Europy w deblu z Tan Ruiwu z 2013 roku (Schwechat), srebrny (w grze podwójnej) i brązowy (w grze pojedynczej) medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski z Ostródy z 2013 roku, brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski w barwach PKS Kolping Frac Jarosław w sezonie 2012/2013.

Nominację w kategorii "Trener Roku 2013" otrzymał opiekun KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg, Zbigniew Nęcek. W 2013 roku jego podopieczne sięgnęły już po 22. tytuł mistrzowski, a debiutując w rozgrywkach Ligi Mistrzyń dotarły aż do półfinału, w którym uległy minimalnie naszpikowanej gwiazdami drużynie Fenebahce Stambuł.

W kategorii "Talent Roku 2013" nominowany został z kolei Piotr Chłodnicki. Młody tenisista stołowy KU AZS Politechniki Rzeszów w minionym roku został Mistrzem Podkarpacia Żaków, a w rozgrywanym w Tczewie, Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego i "Przeglądu Sportowego" (odpowiadającemu rangą Mistrzostwom Polski Żaków) zajął wysokie, 4. miejsce w kategorii żaków.

Poniżej znajduje się instrukcja, w jaki sposób można sms-owo głosować na reprezentantów podkarpackiego tenisa stołowego.

Kandydaci do tytułu "Najlepszy i Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2013":
Han Ying (tenis stołowy, Zamek SPAR Tarnobrzeg) - SMS nsportowiec.9
Tomasz Lewandowski (tenis stołowy, SPAR Extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów) - SMS nsportowiec.13
Wang Zeng Yi (tenis stołowy, Kolping Frac Jarosław) - SMS nsportowiec.29

Kandydaci do tytułu "Talent Roku 2013":
Piotr Chłodnicki (tenis stołowy, AZS Politechnika Rzeszowska) - SMS ntalent.2

Kandydaci do tytułu "Trener Roku 2013"
Zbigniew Nęcek (tenis stołowy, Zamek SPAR Tarnobrzeg - SMS ntrener.4

SMS-y o treści podanej obok odpowiednich osób wysłać należy na numer 72466 (koszt 2,46 zł z VAT) do dnia 8 lutego 2014 roku, do godziny 22:00. Wyniki ogłoszone zostaną podczas gali wręczenia nagród w drugiej połowie lutego.