tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Na żywo: Indywidualne MW Młodzieżowców
23 lutego 2014, 09:42 | Tomasz Pasternak

W hali Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku rozpoczęły się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Zapraszamy do śledzenia "na żywo" wyników zmagań.

12:55 - Piotr Cyrnek trzykrotnym złotym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Młodzieżowców! Reprezentant KS Pegaz Łańcut do wywalczonego indywidualnie "złota" dołożył takie same medale w kategorii gry podwójnej (razem z Bartoszem Majcherem) i gry mieszanej (z Anetą Kręcidło).

11:35 - Znane są już rozstrzygnięcia gry podwójnej kobiet. Tytuły mistrzowskie i puchary powędrują do Aleksandry Makary (LKS Strażak Bratkówka) i Pauliny Fic (MKS Skarbek Gogołów), które w finale pokonały parę Aneta Kręcidło / Anita Stapińska!

11:25 - W kategorii mężczyzn triumfował Piotr Cyrnek (KS Pegaz Łańcut)! Indywidualni Mistrzowie Podkarpacia zagrają wspólnie w turnieju gry mieszanej.

11:15 - Mistrzynią Podkarpacia Młodzieżowców w grze pojedynczej została Aneta Kręcidło z PUKS Arka Łętownia!

11:00 - Piotr Cyrnek i Rafał Niemiec zagrają w finale turnieju gry pojedynczej mężczyzn.

10:55 - W finale o awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie w kategorii kobiet Paulina Fic (MKS Skarbek Gogołów) pokonała Anitę Stapińską (KSTS MOSiR Krosno). W walce o tytuł Mistrzyni Województwa zmierzy się ona z Anetą Kręcidło (PUKS Arka Łętownia).

10:35 - W półfinałach turnieju gry pojedynczej mężczyzn Piotr Cyrnek (nr 1, KS Pegaz Łańcut) zmierzy się z Rafałem Jamrogiewiczem (nr 4, KSTS MOSiR Krosno), a Bartosz Majcher zagra z Rafałem Niemcem (nr 3, KSTS MOSiR Krosno).

10:15 - Trudną przeprawę w ćwierćfinale miał Bartosz Majcher (nr 2, KS Pegaz Łańcut), który przegrywał już 8:10 przy stanie 1:1 w setach w pojedynku z Bartoszem Kazalskim (KSTS MOSiR Krosno). Ostatecznie wyżej rozstawiony zawodnik zwyciężył 3:1 w setach.

9:45 - W turnieju wystartowało 12 mężczyzn i 8 kobiet. Sędzią Głównym Mistrzostw jest Pan Jakub Kordyś z Krosna.