POZTS.pl - Zagrasz w XV Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego?
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zagrasz w XV Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego?
23 kwietnia 2014, 14:46 | Tomasz Pasternak

W Łańcucie w dniu 15 czerwca br. (niedziela) rozegrany zostanie kolejny, już piętnasty, Finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. To największa masowa impreza wpisana do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

Podobnie jak w ubiegłych latach, gospodarzem Finału będzie hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Olimpiada będzie stanowić część obchodów Dni Miasta Łańcuta 2014, a patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Łańcuta.

Przypomnijmy, że w 2010 roku w Finale Olimpiady wystartowało blisko 270 uczestników, a rok później liczbę tę udało się "pobić" i ustanowić dotychczasowy rekord - do Łańcuta przyjechało dokładnie 287 zawodników, nie tylko z terenu Podkarpacia, ale również z Ukrainy. W 2012 roku w zawodach wystartowało 220 osób, a przed rokiem Łańcut gościł 228 uczestników Finału.

Regulamin XV edycji POTS znaleźć można na stronie internetowej Olimpiada.POZTS.pl. Również za jej pośrednictwem przewidywana jest możliwość przesyłania zgłoszeń indywidualnych.

Program XV Finału Olimpiady (15 czerwca br. - niedziela):

- do godz. 8:30 - potwierdzanie zgłoszeń przez uczestników
- godz. 8:30 - losowanie
- godz. 9:00 - uroczyste otwarcie Olimpiady
- godz. 9:30 - rozpoczęcie gier