POZTS.pl - Zarząd POZTS: weryfikacja wyniku meczu Politechnika - Brzostowianka
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zarząd POZTS: weryfikacja wyniku meczu Politechnika - Brzostowianka
9 kwietnia 2010, 16:13 | Tomasz Pasternak

Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego na posiedzeniu w dniu 30 marca 2010 roku podjął uchwałę odnośnie anulowania walkowera nałożonego na KU AZS Politechnikę III Rzeszów w meczu 7. kolejki rozgrywek III ligi mężczyzn z LKS Brzostowianka II Brzostek i przywrócenia wyniku uzyskanego w czasie spotkania (zwycięstwo Politechniki 10:8).

Uchwała została podjęta z uwagi na fakt wycofania się z rozgrywek IV ligi rzeszowskiej drużyny KU AZS IV Politechnika Rzeszów i anulowania wyników wszystkich rozegranych w tym sezonie spotkań, co spowodowało, że Pan Mateusz Chwaszcz, którego występu dotyczył walkower, mógł reprezentować barwy KU AZS III Politechnika Rzeszów w pojedynku z LKS Brzostowianka II Brzostek.

Zarząd POZTS zwrócił również uwagę na liczne uchybienia licencyjne, jakich dopuścił się LKS Brzostowianka Brzostek w sezonie 2009/2010 i zobowiązał klub do wyjaśnienia wszelkich kwestii formalnych i uregulowania zaległości finansowych pod rygorem niedopuszczenia do rozgrywek ligowych w przyszłym sezonie.