POZTS.pl - Nowe terminy rozgrywek ekstraklasy i I ligi
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Nowe terminy rozgrywek ekstraklasy i I ligi
14 kwietnia 2010, 13:00 | Tomasz Pasternak

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego informuje o nowych terminach rozgrywek ekstraklasy i I ligi, które zostały zawieszone w związku z tygodniową żałobą narodową i planowanymi na najbliższy weekend uroczystościami państwowymi ku czci tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Zgodnie z nowymi terminami, pojedynek pingpongistów BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia o godzinie 19:00. W Gorzowie zaś podopieczni trenera Tadeusza Czułno zagrają z Gorzovią w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 18:00.

Mistrzynie Polski z KTS FORBET-OWG Tarnobrzeg zagrają dopiero na przełomie kwietnia i maja. Najpierw u siebie z KS Bronowianką I Kraków w środę, 28 kwietnia o godzinie 18:00, a następnie w Sochaczewie z miejscowym SKTS w sobotę, 1 maja o godzinie 18:00.

Zmiany nie ominęły też reprezentantów Podkarpacia w I lidze. Zawodniczki KKTS MOSiR Krosno czeka najpierw pojedynek u siebie z KS Bronowianką II Kraków w poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 18:00, a następnie wyjazdowa potyczka w Mysłowicach z Górnikiem w czwartek, 22 kwietnia o godz. 18:00.

PKS KOLPING Jarosław dwukrotnie zagra u siebie - najpierw z pingpongistami z Radzynia Podlaskiego w poniedziałek, 19 kwietnia o godzinie 18:00, a następnie z TKS Granit Strzelin w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 18:00.

KSTS KONTAP-OVB MOSiR Krosno natomiast, w tych samych terminach, czeka najpierw wyjazd do Krotoszyna, a następnie mecz u siebie z BISTS Bielsko-Biała.

Terminy fazy play-off ekstraklasy, a także baraży o ekstraklasę i play-down o utrzymanie w I lidze zostaną podane 20 kwietnia.

Polski Związek Tenisa Stołowego sugeruje jednocześnie, aby wszystkie poniedziałkowe mecze zostały poprzedzone minutą ciszy ku czci Ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.