Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl


Skład Zarządu


Przewodniczący: Andrzej Sowa
Członek: Mieczysław Niemiec
Członek: Henryk Oleksiuk
Członek: Lech Lichołai
Członek: Bogusław Czerep

Regulamin Kolegium Sędziów POZTS - do pobrania

Warunki uzyskiwania stopni sędziowskich w tenisie stołowym - do pobrania


Obsada sędziowskaDokumenty

Bieżące informacjePZTS: informacja ws. egzaminów sędziowskich

Polski Związek Tenisa Stołowego uprzejmie informuje, że w dniu 24 sierpnia 2014 roku o godz. 12:00 w sześciu miejscowościach na terenie całego kraju zostaną przeprowadzone egzaminy sędziowskie, których zdanie jest warunkiem nadania przez PZTS licencji okresowej sędziego na sezon 2014/2015.

Błażowa: kurs sędziowski i egzamin na sędziego okręgowego

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że w dniu 31 sierpnia 2014 roku (niedziela) na obiektach Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej, Plac ks. Adolfa Kowala 1, zostanie przeprowadzony kurs dla kandydatów na sędziego tenisa stołowego oraz egzamin dla sędziów-kandydatów ubiegających się o nadanie stopnia sędzięgo klasy okręgowej.

PZTS: informacja ws. nadawania licencji sędziego

Polski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza sędziów zainteresowanych uzyskaniem licencji okresowej sędziego w sezonie 2014/2015 do lektury pisma przygotowanego przez Pana Kamila Skrzypczaka, Pełnomocnika Zarządu PZTS ds. sędziowskich.

KS POZTS: obsada sędziowska II ligi mężczyzn

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że została sporządzona obsada sędziowska na rundę rewanżową rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej mężczyzn.

KS POZTS: obsada sędziowska II ligi mężczyzn

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że została sporządzona obsada sędziowska na pierwszą rundę rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej mężczyzn. Jednocześnie KS POZTS wystosowało pismo w tej sprawie do wszystkich podkarpackich klubów uczestniczących w II lidze.

KS PZTS: seminarium i egzamin na sędziego licencjonowanego

Kolegium Sędziów Polskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 8 września br. w Bydgoszczy odbędzie się seminarium dla sędziów tenisa stołowego, połączone z testem egzaminacyjnym na sędziego licencjonowanego na prowadzenie spotkań superligi, ekstraklasy i I ligi.

Szkolenie i egzamin na sędziego kandydata - informacje

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że w dniu 2 lutego 2013 roku (sobota) w Rzeszowie przeprowadzone zostanie szkolenie połączone z egzaminem testowym na sędziego kandydata w tenisie stołowym.

Obsada sędziowska - I liga kobiet i mężczyzn

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że została opracowana obsada sędziowska na mecze rundy rewanżowej I ligi kobiet i mężczyzn (w uwzględnieniem drużyn z województwa podkarpackiego).

Obsada sędziowska - ekstraklasa, I liga, II liga

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że została opracowana obsada sędziowska na I rundę rozgrywek Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn, I ligi kobiet i mężczyzn oraz II ligi mężczyzn (w uwzględnieniem drużyn z województwa podkarpackiego).

Szkolenie i egzamin na sędziego kandydata - informacje

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że w dniu 16 września 2012 roku w Krościenku Wyżnym przeprowadzone zostanie szkolenie połączone z egzaminem testowym na sędziego kandydata w tenisie stołowym.

Walne Sprawozdawczo - Wyborcze Zebranie Sędziów POZTS

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że w dniu 14 września 2012 roku (piątek) o godz. 16:30 odbędzie się Walne Sprawozdawczo - Wyborcze Zebranie Sędziów POZTS w Rzeszowie.

WAŻNE! KS POZTS: informacja dla klubów z Podkarpacia

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że planowane jest przeprowadzenie szkolenia i egzaminu testowego na sędziów kandydatów tenisa stołowego dla przedstawicieli wszystkich klubów z terenu Podkarpacia.

I Mistrzostwa Polski Sędziów - przypomnienie

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie - w imieniu Organizatorów - zaprasza do wzięcia udziału w I Mistrzostw Polski Sędziów Tenisa Stołowego pod Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Pani Burmistrz Biecza. Impreza rozegrana zostanie w dniach 22 - 24 czerwca 2012 roku, a miejscem zmagań będzie Miejska hala sportowa przy Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu.

Biecz: I Mistrzostwa Polski Sędziów Tenisa Stołowego

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie - w imieniu Organizatorów - zaprasza do wzięcia udziału w I Mistrzostw Polski Sędziów Tenisa Stołowego pod Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Pani Burmistrz Biecza. Impreza rozegrana zostanie w dniach 22 - 24 czerwca 2012 roku, a miejscem zmagań będzie Miejska hala sportowa przy Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu.

KS POZTS: zmiana stawek za przejazdy służbowe

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie uprzejmie informuje sędziów tenisa stołowego z terenu województwa podkarpackiego, że uległa zmianie stawka zwrotu kosztów za przejazdy samochodem prywatnym w celach służbowych.

Kolegium Sędziów POZTS: egzamin i aplikacja na ME

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że zostanie przeprowadzone szkolenie sędziów przed egzaminem na licencję do prowadzenia rozgrywek ekstraklasy i I ligi. Odbędzie się ono w dniu 26 sierpnia 2011 roku (piątek) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Podkarpackiej Federacji Sportu w Rzeszowie, przy ul. Pułaskiego 13a (przedłużenie budynku, w którym mieści się Biuro POZTS).

Zmiana terminu kursu sędziowskiego

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie uprzejmie informuje, że uległ zmianie termin kursu sędziowskiego, który był planowany na dzień 27 lutego 2011 roku (niedziela). Z uwagi na zmianę kalendarza imprez sportowych POZTS, kurs ten zostanie przeprowadzony dzień wcześniej, tj. w 26 lutego 2011 roku (sobota) - początek o godz. 9:00.

Przypomienie: kursy i wnioski o odznaczenia

W związku z wciąż napływającymi wnioskami o odznaczenia, a także zgłoszeniami do kursów na instruktora oraz sędziego tenisa stołowego, informujemy, że termin przyjmowania w/w wniosków oraz zgłoszeń został wydłużony do 31 stycznia 2011 roku.

Zapisy na kursy sędziowskie i instruktorskie

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie - w odpowiedzi na pojawiające się zainteresowanie - pragnie poinformować, że w pierwszych tygodniach nowego roku zorganizowane zostaną kursy sędziowskie oraz instruktorskie w tenisie stołowym.

Kolegium Sędziów: istotne zmiany w przepisach

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie informuje o dwóch istotnych zmianach w przepisach gry w tenisa stołowego, obowiązujących od bieżącego sezonu. Zmiany te dotyczą podwójnego odbicia piłki i przyspieszonego systemu gry.

Kolegium Sędziów: informacje o meczach ekstraligi i I ligi

Kolegium Sędziów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje zainteresowanych sędziów tenisa stołowego, że w nieprzekraczalnym terminie do 20 sierpnia 2010 roku należy zgłosić akces prowadzenia zawodów rozgrywek ekstraklasy i I ligi w sezonie 2010/2011.

Kolegium Sędziów: informacje o egzaminach

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie informuje, że egzaminy sędziowskie w bieżącym roku odbędą się w pierwszej dekadzie września 2010 roku. Do egzaminów prowadzonych w formie testów mogą przystąpić: