Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl


Wkrótce: Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów

Komisja Sportu Masowego i Weteranów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że w dniu 7 września 2014 roku (niedziela) rozegrane zostaną Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów za sezon 2013/2014. Odbędą się one w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Rzeszowie

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie zawiadamia, że w okresie wakacyjnym zorganizowane zostanie zgrupowanie techniczne Kadry Wojewódzkiej Młodzików w tenisie stołowym. Odbędzie się ono w dniach 2 - 12 sierpnia 2014 roku na obiektach Politechniki Rzeszowskiej.

W weekend: Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci

Na najbliższą sobotę w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci - impreza, w której udział brać mogą najmłodsze pingpongistki i najmłodsi pingpongiści, uczęszczający w bieżącym roku szkolnym do klas: zerowej, pierwszej, drugiej, trzeciej bądź czwartej. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Zespołu Szkół Nr 3 w Stalowej Woli.

Ważna informacja ws. Półfinału Ogólnopolskiego MOG

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie przygotował wstępną listę startową do Półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Mini Olimpic Games, który zostanie rozegrany w dniu 8 czerwca br. (niedziela) w Błażowej.

Wkrótce: XV Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego

W Łańcucie w dniu 15 czerwca 2014 roku (niedziela) rozegrany zostanie kolejny, już piętnasty, Finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. To największa masowa impreza wpisana do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

W weekend: IM Podkarpacia Skrzatów

Na dzień 1 czerwca 2014 roku (Dzień Dziecka) zaplanowane zostały Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej. Uczestnicy zawodów zwolnieni są z opłaty wpisowego.

Wkrótce: Półfinał Ogólnopolski Mini Olimpic Games

Decyzją Wydziału Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Błażowa będzie gospodarzem Półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Mini Olimpic Games w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane zostały na dzień 8 czerwca br. (niedziela).

W weekend: IM Podkarpacia Kadetów i Juniorów

Na najbliższy weekend w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaplanowano imprezy podsumowujące sezon w kategorii wiekowej kadetów i juniorów - Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia. Turnieje rozegrane zostaną w Krośnie i Nowej Sarzynie.

W weekend: FW Mini Olimpic Games i III GPP Weteranów (zmiana terminu!)

Dwa kolejne turnieje tenisa stołowego zaplanowane zostały na drugi weekend maja. Najpierw, w sobotę, w Błażowej rozegrany zostanie Finał Wojewódzki Mini Olimpic Games, a dzień później rywalizacja przeniesie się do Mielca, gdzie odbędzie się III Grand Prix Podkarpacia Weteranów.

Zagrasz w XV Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego?

W Łańcucie w dniu 15 czerwca br. (niedziela) rozegrany zostanie kolejny, już piętnasty, Finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. To największa masowa impreza wpisana do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

Wkrótce: Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia (zmiana terminu)

Ostatni weekend kwietnia w podkarpackim tenisie stołowym upłynie pod znakiem Drużynowych Mistrzostw Podkarpacia Juniorów / Kadetów / Młodzików. Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej.

Wkrótce: III Grand Prix Podkarpacia Weteranów

W drugą niedzielę maja w Mielcu rozegrane zostanie III Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

W weekend: IM Podkarpacia Młodzików i III GP Podkarpacia Juniorów

Kolejne dwie imprezy tenisa stołowego zaplanowane zostały na najbliższy weekend. Najpierw, w sobotę w Błażowej rozegrane zostaną Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, a dzień później hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie będzie gospodarzem III Grand Prix Podkarpacia Juniorów.

Wkrótce: 3. Grand Prix Polski Młodzików w Krośnie

Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz KSTS MOSiR Karpaty Krosno zapraszają do udziału w 3. Grand Prix Polski Młodzików. Zawody rozegrane zostaną w dniach 28 - 30 marca 2014 roku, a miejscem zmagań będą obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, przy ul. Bursaki 29.

W weekend: III GP Podkarpacia Kadetów i IM Podkarpacia Seniorów

Najbliższy weekend dostarczy sporo emocji sympatykom tenisa stołowego na Podkarpaciu. Najpierw, w sobotę w Stalowej Woli rozegrane zostanie III Grand Prix Podkarpacia Kadetów. Dzień później rywalizacja przeniesie się do Błażowej, gdzie w kategoriach gry pojedynczej, podwójnej i mieszanej toczyć będzie się walka o tytuły Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Seniorów.

W weekend: III Grand Prix Podkarpacia Młodzików

W najbliższą niedzielę rozegrane zostanie ostatni w sezonie 2013/2014 turniej rangi Grand Prix Podkarpacia Młodzików. Areną zmagań czołowych pingpongistek i pingpongistów z terenu całego Podkarpacia będzie hala sportowa Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli.

W weekend: Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków

Na najbliższą niedzielę zaplanowana została impreza podsumowująca sezon 2013/2014 w kategorii żaków w tenisie stołowym - Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaków. Walka o tytuły mistrzowskie toczyć będzie się w hali sportowej Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej.

Wkrótce: VIII Memoriał Andrzeja Grubby

W imieniu Fundacji im. Andrzeja Grubby zapraszamy do udziału w VIII Memoriale Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Impreza zaplanowana została na dzień 13 marca 2014 roku, a miejscem zmagań będzie hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie.

W weekend: Indywidualne MW Młodzieżowców

W najbliższą niedzielę poznamy nowych Młodzieżowych Mistrzów Podkarpacia w tenisie stołowym. Walka o puchary i medale w turniejach gry pojedynczej, podwójnej i mieszanej toczyć będzie się w hali Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

W weekend: III GPP Żaków i Skrzatów oraz III GPP Seniorów

Kolejne dwie imprezy wpisane do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego rozegrane zostaną w najbliższy weekend. Najpierw, w sobotę, w Stalowej Woli odbędzie się III Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów, a dzień później do Błażowej zjadą czołowi tenisiści stołowi z całego województwa - na III Grand Prix Podkarpacia Seniorów.

Wkrótce: II Grand Prix Podkarpacia Weteranów

W pierwszą sobotę marca w Mielcu rozegrane zostanie II Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

W weekend: Eliminacje do III Grand Prix Podkarpacia

W drugi weekend lutego rozegrane zostaną Eliminacje do III Grand Prix Podkarpacia w kategoriach młodzieżowych (junior / kadet / młodzik). Tradycyjnie odbędą się one w czterech podokręgach: rzeszowskim, krośnieńskim, przemyskim i stalowowolskim.

W weekend: II Grand Prix Podkarpacia Juniorów

W najbliższy weekend odbędzie się pierwszy w nowym roku indywidualny turniej, wpisany do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Do hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli zjadą się zawodniczki i zawodnicy z całego województwa na II Grand Prix Podkarpacia Juniorów.

W weekend: Finał Wojewódzki Drużynowego Pucharu Polski

LKS Brzostowianka Brzostek, PUKS Arka Łętownia, KSTS MOSiR Krosno i UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola w kategorii kobiet, a także KU AZS Politechnika Rzeszów, GMKS Strzelec I Frysztak, KS Pegaz I Łańcut i KSTS MOSiR I Krosno - tak przedstawia się pełna obsada Finału Wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym. Zmagania finałowe zaplanowane zostały na dzień 5 stycznia 2014 roku (niedziela), a gospodarzem imprezy będzie Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku.

W weekend: II Grand Prix Podkarpacia Seniorów

W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia z tegorocznych imprez wpisanych do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego - II Grand Prix Podkarpacia Seniorów. Czołowi pingpongiści z całego województwa zjadą w sobotę do hali sportowej Szkolnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku.

W weekend: II Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów

W najbliższą niedzielę rozegrany zostanie kolejny turniej dla najmłodszych adeptów tenisa stołowego - II Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie.

Ostateczna obsada drużyn na Półfinał Ogólnopolski UKS

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie informuje, że została sporządzona ostateczna lista drużyn startujących w Półfinale Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych (Błażowa, 16 listopada br.).

W weekend: I Otwarte GPP Weteranów, II GP Młodzików i Kadetów

W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne trzy imprezy wpisane do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. W sobotę do Błażowej zjadą się czołowi pingpongiści z województwa na II Grand Prix Podkarpacia Młodzików, a dzień później w Przemyślu i Stalowej Woli rozegrane zostaną: I Grand Prix Podkarpacia Weteranów oraz II Grand Prix Podkarpacia Kadetów.

Wkrótce: Półfinał Ogólnopolski Turnieju UKS o Puchar PZTS i PS

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie po raz kolejny będzie organizatorem Półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS i PS. Zawody zostaną rozegrane w dniu 16 listopada br. w Błażowej.

Wkrótce: I Grand Prix Podkarpacia Weteranów

W drugi weekend listopada w Przemyślu rozegrane zostanie I Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, inaugurujące nowy sezon rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W weekend: Eliminacje do II Grand Prix Podkarpacia

W ostatni weekend października rozegrane zostaną Eliminacje do II Grand Prix Podkarpacia w kategoriach młodzieżowych (junior / kadet / młodzik). Tradycyjnie odbędą się one w czterech podokręgach: rzeszowskim, krośnieńskim, przemyskim i stalowowolskim.

W weekend: Mistrzostwa Województwa UKS

Na najbliższą sobotę zaplanowana została kolejna z imprez wpisanych w kalendarz Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego - Mistrzostwa Województwa Uczniowskich Klubów Sportowych. Areną zmagań zawodniczek i zawodników podzielonych na dwie kategorie wiekowe będzie hala sportowa MOSiR w Nowej Sarzynie.

W weekend: I Grand Prix Żaków i Skrzatów

W najbliższą sobotę rozegrany zostanie pierwszy w nowym sezonie turniej dla najmłodszych adeptów tenisa stołowego - I Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Zespołu Szkół i Gimnazjum w Błażowej.

W weekend: I GP Podkarpacia Juniorów

W najbliższą sobotę rozegrane zostaną kolejne zmagania wpisane do kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Do Krosna zjadą czołowe zawodniczki i zawodnicy z terenu całego województwa - na I Grand Prix Podkarpacia Juniorów.

W weekend: I GP Podkarpacia Młodzików, Kadetów i Seniorów

W najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze w sezonie 2013/2014 na Podkarpaciu, indywidualne zmagania rangi wojewódzkiej w tenisie stołowym - I Grand Prix Podkarpacia Młodzików, Kadetów i Seniorów. Do ubiegłego sezonu zawody te nosiły nazwę Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych (WTK).

Wkrótce: Eliminacje do I Grand Prix Podkarpacia

W drugi weekend września rozegrane zostaną inaugurujące sezon 2013/2014 zmagania indywidualne w ramach kalendarza Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Mowa o Eliminacjach do I Grand Prix Podkarpacia w kat. młodzieżowych (junior / kadet / młodzik), które odbędą się w czterech podokręgach: rzeszowskim, krośnieńskim, przemyskim i stalowowolskim.

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej w Rzeszowie

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie zawiadamia, że w okresie wakacyjnym zorganizowane zostanie zgrupowanie techniczne Kadry Wojewódzkiej Juniorów i Młodzików w tenisie stołowym. Odbędzie się ono w dniach 20 - 31 lipca 2013 roku na obiektach Politechniki Rzeszowskiej.

Wkrótce: Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów

Komisja Sportu Masowego i Weteranów POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że na dzień 29 czerwca zaplanowane zostały Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów. Odbędą się one w przeddzień Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Wkrótce: Indywidualne MW Skrzatów

Ostatecznie w dniu 16 czerwca (niedziela) rozegrane zostaną tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów (dzieci urodzeni w 2004 roku i młodsi). Dziewczęta i chłopcy dopiero rozpoczynający przygodę z tenisem stołowym zjadą się do Nowej Sarzyny, a konkretnie do hali tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W weekend: Mistrzostwa Województwa Dzieci

Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Mistrzostwa Województwa Dzieci - impreza, w której udział brać mogą najmłodsze pingpongistki i najmłodsi pingpongiści, uczęszczający w bieżącym roku szkolnym do klas: zerowej, pierwszej, drugiej, trzeciej bądź czwartej. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Zespołu Szkół Nr 3 w Stalowej Woli.

Wkrótce: III Podkarpacki Otwarty Turniej Weteranów

Na dzień 25 maja 2013 roku zaplanowany został trzeci z cyklu Podkarpackich Otwartych Turniejów Weteranów. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do Leżajska, do hali sportowej tamtejszego Zespołu Szkół Licealnych.

W weekend: Indywidualne MW Młodzików i Kadetów

Kolejne imprezy rangi mistrzowskiej zaplanowane zostały w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego na najbliższy weekend. Najpierw, w sobotę, do Żyrakowa zjadą się czołowe zawodniczki i zawodnicy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików, a dzień później w Krościenko Wyżnym odbędą się IMW Kadetów.

Wkrótce: Drużynowe Mistrzostwa Województwa

Trzeci weekend kwietnia w podkarpackim tenisie stołowym upłynie pod znakiem Drużynowych Mistrzostw Województwa Juniorów / Kadetów / Młodzików. Podzielony na dwa dni turniej rozegrany zostanie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie.

W weekend: Indywidualne MW Juniorów

Na najbliższą niedzielę zaplanowana została kolejna, podsumowująca sezon tenisa stołowego na Podkarpaciu, impreza. Chodzi o Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów, które rozegrane zostaną w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.

W weekend: Indywidualne MW Żaków

Na najbliższą niedzielę zaplanowana została impreza podsumowująca sezon 2012/2013 w kategorii żaków w tenisie stołowym - Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków. Czołówka pingpongistek i pingpongistów urodzonych w 2002 roku i młodszych zjedzie się do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W weekend: II POT Weteranów i IMW Młodzieżowców

Dwie imprezy tenisa stołowego zaplanowane zostały na najbliższy weekend. W sobotę w Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku rozegrany zostanie II Podkarpacki Otwarty Turniej Weteranów. Dzień później, w hali MOSiR w Przemyślu, odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców (Memoriał Mieczysława Bodnara).

W weekend: III WTK Młodzików i Juniorów

W pierwszy weekend marca rozegrane zostaną ostatnie w tym sezonie Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne w kategoriach młodzików i juniorów. Areną zmagań czołowych pingpongistek i pingpongistów z terenu całego Podkarpacia będzie hala sportowa Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli.

Wkrótce: Indywidualne MW Seniorów

Ostatni weekend lutego przyniesie decydujące rozstrzygnięcia sezonu 2012/2013 w rozgrywkach indywidualnych seniorów w tenisie stołowym. O tytuły Mistrzów Województwa oraz wyjazd na Mistrzostwa Polski do Ostródy czołowe pingpongistki i pingpongiści rywalizować będą w niedzielę, 24 lutego br. w Centrum Dydaktyczno - Sportowym Politechniki Rzeszowskiej.

Wkrótce: II Podkarpacki Otwarty Turniej Weteranów

Na dzień 9 marca 2013 roku zaplanowany został drugi z cyklu Podkarpackich Otwartych Turniejów Weteranów. Podzieleni na cztery kategorie wiekowe, czołowi weterani zjadą się do Przeworska, do hali sportowej tamtejszego Gimnazjum Nr 1.

W weekend: III WTK Żaków i Skrzatów

Na najbliższą niedzielę zaplanowana została kolejna z cyklu imprez dla najmłodszych adeptów tenisa stołowego z terenu Podkarpacia - będzie to III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Zespołu Szkół w Rokietnicy.

Zgrupowanie KW we Frysztaku - komunikat

Wydział Szkolenia Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że został opracowany komunikat zgrupowania techniczno - taktycznego Kadry Wojewódzkiej Juniorów i Młodzików w tenisie stołowym. Odbędzie się ono w dniach 16 - 24 lutego br. na obiektach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

Wyjazd sportowo-szkoleniowy na Ukrainę - informacja

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie pragnie poinformować, że w dniach 12 - 14 lutego br. organizowany jest wyjazd sportowo-szkoleniowy do Żółkwi (Ukraina, obwód lwowski). Przeznaczony jest on dla zawodniczek i zawodników z terenu Podkarpacia, uprawiających tenis stołowy i należących do kategorii młodzieżowych (ur. w 1995 roku i młodsi).