Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Skład Wydziału


Przewodniczący: Mieczysław Niemiec
Członek: Henryk Oleksiuk
Członek: Piotr Tomoń

Regulamin WGiD POZTS - do pobrania


Kary indywidualne


Dokumenty


Rozgrywki ligowe


Dokumenty dla klubów i zawodników


Protokoły meczowe

InneBieżące informacjePZTS: informacja ws. nadawania licencji okresowych

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego opublikował dokumenty (komunikat, formularze, wnioski i oświadczenia) niezbędne do ubiegania się o licencje zawodnika w sezonie 2014/2015.

DZIŚ UPŁYWA TERMIN zgłoszeń do rozgrywek ligowych!

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie sporządził listę drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie rozgrywek II ligi podkarpacko-małopolskiej mężczyzn, III ligi podkarpackiej, a także IV lig rzeszowskich i krośnieńskich w tenisie stołowym.

Projekt kalendarza POZTS na sezon 2014/2015

Z dniem 1 sierpnia 2014 roku rozpocznie się nowy sezon rozgrywek tenisa stołowego. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego niniejszym pragnie zaprosić wszystkie kluby do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych, a także poddać ocenie projekt kalendarza rozgrywek POZTS 2014/2015.

WGiD: informacja ws. barażu o III ligę mężczyzn

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że znana jest obsada turnieju barażowego o awans do III ligi podkarpackiej mężczyzn w tenisie stołowym.

WGiD: wnioski ws. zmian w regulaminach POZTS i PZTS

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie uprzejmie prosi kluby sportowe tenisa stołowego, trenerów, sędziów oraz działaczy o nadsyłanie wniosków i opinii dotyczących zmian w regulaminach Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego i Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

WGiD: terminarze II rundy rozgrywek V lig rzeszowskich

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że zostały opracowane terminarze rozgrywek V ligi rzeszowskiej (grupy A, B oraz C) na rundę rewanżową sezonu 2013/2014.

WGiD: trwa runda eliminacyjna Drużynowego Pucharu Polski

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie przypomina, że na dzień 27 listopada br. (środa) zaplanowana została druga runda eliminacyjna rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski mężczyzn na szczeblu wojewódzkim. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, mecze powinny odbyć się o godzinie 17:00.

WGiD: "drabinka" Drużynowego Pucharu Polski mężczyzn

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie informuje, że sporządzona została "drabinka" rund eliminacyjnej i półfinałowej rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski mężczyzn na szczeblu wojewódzkim. Pierwsze spotkania zaplanowane zostały na dzień 13 listopada 2013 roku (środa).

WGiD: weryfikacja meczu Kolping III - Politechnika III

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie informuje, że mecz IV ligi podkarpackiej tenisa stołowego PKS Kolping III Jarosław - KU AZS Politechnika III Rzeszów (4. kolejka, z dnia 20 października 2013 roku) został zweryfikowany jako walkower (10:0) na korzyść drużyny KU AZS Politechnika III Rzeszów.

Drużynowy Puchar Polski - ZGŁOSZENIA DO JUTRA!

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie przypomina, że z dniem 5 listopada (wtorek) upływa termin zgłoszeń drużyn żeńskich i męskich do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa podkarpackiego. Wpisowe do rozgrywek od jednej drużyny wynosi 50 zł.

WGiD: ważne informacje ws. rozgrywek ligowych

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie z przykrością informuje, że szereg meczów w rozgrywkach III, IV i V ligi prowadzonych na terenie województwa podkarpackiego nie zostało rozegranych w wyznaczonych terminach - bez podania przyczyny i właściwego uzasadnienia.

WGiD: terminarze rozgrywek V lig rzeszowskich i krośnieńskich

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że zostały opracowane terminarze rozgrywek V lig rzeszowskich (grupy A, B oraz C) i krośnieńskich (grupy W i Z) na sezon 2013/2014.

WGiD: terminarze rozgrywek III i IV ligi

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że zostały opracowane terminarze rozgrywek III ligi podkarpackiej mężczyzn oraz IV ligi (grupy: rzeszowska i krośnieńska) na sezon 2013/2014.

WGiD: zmiana terminów I GP Podkarpacia!

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminów rozgrywania I Grand Prix Podkarpacia w kategoriach wiekowych: młodzików, kadetów, juniorów i seniorów.

WGiD: projekt regulaminu MP i GPP, aktualizacja kalendarza

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie poinformować, że został opracowany projekt regulaminu Mistrzostw Podkarpacia i Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym na sezon 2013/2014. Prosimy o przesyłanie opinii, wniosków i propozycji zmian do projektu regulaminu.

WGiD: kluczowe terminy i projekty regulaminów

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie pragnie przypomnieć najważniejsze terminy związane z rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek ligowych, a także zaprosić do oceny projektów regulaminów na sezon 2013/2014.

WGiD: projekt kalendarza na sezon 2013/2014

Z dniem 1 lipca 2013 roku rozpoczął się nowy sezon rozgrywek tenisa stołowego. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego niniejszym pragnie zaprosić wszystkie kluby do udziału w rozgrywkach ligowych i indywidualnych, a także poddać ocenie projekt kalendarza rozgrywek POZTS 2013/2014.

WGiD: obowiązek posiadania aktualnych badań lekarskich

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że od początku sezonu 2013/2014 będzie prowadzona weryfikacja badań lekarskich wszystkich zawodników uczestniczących w zawodach organizowanych przez POZTS w Rzeszowie.

WGiD: nowe terminy czerwcowych imprez

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że uległy zmianie terminy rozgrywania Mistrzostw Województwa Dzieci oraz Mistrzostw Województwa Skrzatów.

WGiD: wnioski ws. zmian w regulaminie POZTS

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie uprzejmie prosi kluby sportowe tenisa stołowego, trenerów, sędziów oraz działaczy o nadsyłanie wniosków i opinii dotyczących zmian w regulaminie Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

WGiD: nowe terminy turniejów Mini Olimpic Games

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS w Rzeszowie uprzejmie informuje, że uległy zmianie terminy i miejsca rozgrywania Finału Wojewódzkiego oraz Półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Mini Olimpic Games.

LKS Jar III Kielnarowa wycofał się z IV ligi

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że Ludowy Klub Sportowy Jar III Kielnarowa podjął decyzję o wycofaniu swojej drużyny z rozgrywek IV ligi rzeszowskiej tenisa stołowego.

WGiD: przydział organizacji imprez

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie informować, że został dokonany przydział imprez sportowych uwzględnionych w drugiej połowie kalendarza na sezon 2012/2013.

WGiD: wnioski o przydział organizacji imprez

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie zaprosić zaprosić kluby i ośrodki sportowe z całego województwa do zgłaszania wniosków o przydział organizacji imprez uwzględnionych w drugiej połowie kalendarza na sezon 2012/2013. Zgłoszenia te prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 21 grudnia br. - za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem podkarpacki@pzts.pl.

Puchar Polski: "drabinka" finału wojewódzkiego

Wydział Gier i Dyscypliny Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego uprzejmie informuje, że sporządzona została "drabinka" rundy finałowej rozgrywek o Puchar Polski mężczyzn na szczeblu wojewódzkim. Pierwsze spotkania zaplanowane zostały na dzień 3 października 2012 roku (środa).