POZTS.pl - Ogłoszenia związane z łańcucką Olimpiadą
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Ogłoszenia związane z łańcucką Olimpiadą
6 czerwca 2010, 17:38 | Tomasz Pasternak

Wczoraj w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrany został finał XI edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Laureaci poszczególnych kategorii są już znani, a tymczasem dziś mamy jeszcze kilka ogłoszeń związanych z największą imprezą sezonu.

Pierwszym z nich jest prośba do wszystkich sympatyków pingponga o podzielenie się wrażeniami z zawodów. Pragniemy w tym miejscu poinformować, że dziś testowo uruchomione zostało forum dyskusyjne, gdzie można wyrażać swoje (nie)zadowolenie z przebiegu łańcuckiej imprezy czy też poddawać pod ocenę pomysły i zmiany regulaminowe mogące jeszcze bardziej udoskonalić zarówno samą Olimpiadę, jak i inne rozgrywki indywidualne i ligowe. Wszystko to pod adresem: Forum.POZTS.pl.

Drugą kwestią jest apel do wszystkich naszych czytelników, którzy są w posiadaniu zdjęć ze wczorajszej imprezy. Wszystkich, którzy chcieliby podzielić się wykonanymi przez siebie fotografiami za pośrednictwem strony internetowej POZTS.pl, prosimy o przesłanie wszystkich materiałów na adres tompast@gmail.com.

I na koniec, jeszcze jedna prośba - tym razem jednego z uczestników Olimpiady, który w hali łańcuckiego MOSiR-u zagubił rakietkę zapakowaną w czarno-czerwony pokrowiec TIBHAR. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt pod numer telefonu 513-839-633.