POZTS.pl - Kolegium Sędziów: informacje o egzaminach
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Kolegium Sędziów: informacje o egzaminach
10 czerwca 2010, 12:00 | Tomasz Pasternak

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie informuje, że egzaminy sędziowskie w bieżącym roku odbędą się w pierwszej dekadzie września 2010 roku. Do egzaminów prowadzonych w formie testów mogą przystąpić:
- sędziowie, którym upłynął dwuletni okres ważności licencji,
- sędziowie, którzy nie zaliczyli pozytywnie testów w ubiegłym roku,
- pozostali sędziowie, którzy otrzymali pozytywną rekomendację z macierzystych związków i akceptację Kolegium Sędziów PZTS.

KS PZTS podjęło uchwałę o organizowaniu każdego roku kilku kursokonferencji dla sędziów licencjonowanych. Przedmiotem tych kursokonferencji będzie m.in. omówienie i ocena wyników testów z poprzedniego sezonu, przekazanie informacji dotyczących aktualnych zmian i nowinek dotyczących przepisów gry, prezentacja pracy sędziów na konkretnych przykładach, itp.

Najbliższa kursokonferencja odbędzie się dnia 26 czerwca 2010 roku w Bydgoszczy. Szczegółowa informacja na ten temat zostanie zamieszczona na stronie internetowej PZTS.pl, w zakładce Sprawy Kolegium Sędziów.

Zgodnie z podjętą uchwałą KS PZTS, osobom, którym w bieżącym roku upływa dwuletni okres ważności licencji i które wezmą udział w kursokonferencji w Bydgoszczy, przedłużona zostanie ważność licencji o kolejny sezon – bez obowiązku zdawania egzaminu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kolegium Sędziów POZTS.