POZTS.pl - Nowe forum dyskusyjne - Forum.POZTS.pl!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Nowe forum dyskusyjne - Forum.POZTS.pl!
13 czerwca 2010, 19:57 | Tomasz Pasternak

Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie pragnie poinformować wszystkich sympatyków tej dyscypliny o powstaniu nowego forum dyskusyjnego, będącego częścią serwisu POZTS.pl. Wyrażamy nadzieję, że za jego pośrednictwem uda się dotrzeć w każdy zakątek naszego województwa i zgromadzić w jednym miejscu całe środowisko pingpongowe.

Forum zostało wstępnie podzielone na dziesięć kategorii. Można będzie tam toczyć rozmowy m.in. na tematy rozgrywek ligowych (przymiarki transferowe, składy, wyniki i szanse drużyn), rozgrywek indywidualnych (zarówno rozstrzygnięcia sportowe, jak też ocena pod względem organizacji i przebiegu turniejów), czy też samego sprzętu sportowego i technik gry.

Chcieliśmy zaprosić z tego miejsca do rejestracji na forum wszystkich mieszkańców Podkarpacia, którym tenis stołowy nie jest obcy - zarówno kibiców regularnie śledzących rezultaty spotkań i turniejów pingpongowych, jak i samych zawodników rywalizujących w rozgrywkach ligowych czy też tych, którzy od nowego sezonu dopiero chcieliby zacząć regularnie grać w pingponga.

Wierzymy, że w dobie Internetu forum to stanie się z czasem centralnym miejscem wymiany informacji w środowisku pingpongowym na Podkarpaciu. Miejscem nie schodzącym poniżej określonego poziomu, w którym "coś dla siebie" znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zawodniczki i zawodnicy dopiero poznający tajniki gry, jak i weterani, mogący tym poprzednio wymienionym służyć dobrą radą.

Wszystko to i wiele więcej pod łatwym do zapamiętania adresem - Forum.POZTS.pl. Jeszcze raz gorąco zapraszamy do dyskusji!