POZTS.pl - W weekend: I WTK Kadetów i Seniorów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W weekend: I WTK Kadetów i Seniorów
7 września 2010, 14:08 | Tomasz Pasternak

Nie w Rzeszowie, a we Frysztaku odbędą się w najbliższy weekend I Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne Kadetów i Seniorów. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego niemalże w ostatniej chwili został zmuszony zmienić miejsce rozgrywania zawodów - na skutek nieosiągnięcia porozumienia w sprawie wynajmu hali w ośrodku Politechniki Rzeszowskiej.

W tej sytuacji areną zmagań będzie hala sportowa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku, mieszcząca się przy ul. Wybickiego 25. To właśnie tam na co dzień trenują i swoje mecze ligowe rozgrywają pingpongiści drugoligowego GMKS Strzelec.

UWAGA! Na prośbę zainteresowanych, gry seniorek podczas niedzielnych zawodów rozpoczną się z godzinnym opóźnieniem względem rozpoczęcia gier seniorów - tj. nie o godzinie 10:00, lecz 11:00. Zmianom uległy też ramy czasowe potwierdzania zgłoszeń do turnieju. Wszelkie szczegóły znaleźć można w zaktualizowanym komunikacie I WTK Seniorów.


Do pobrania: komunikat I WTK Kadetów i Seniorów | lista startowa do I WTK Kadetów

Podobna informacja napłynęła też z Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Okazuje się bowiem, że półfinały do I Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego (w kategoriach: młodzik, kadet, junior), które planowo miały odbyć się w Radomsku, ostatecznie zostaną rozegrane w Łodzi. Data zawodów pozostaje bez zmian - 19 września 2010 roku.

Do pobrania: komunikat półfinałów do I OTK