POZTS.pl - Niecodzienny turniej rodzinny w Warszawie
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Niecodzienny turniej rodzinny w Warszawie
10 września 2010, 10:53 | Tomasz Pasternak

W imieniu Stowarzyszenia Studenckiego Centrum Kultury "HALS", zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców z terenu Podkarpacia do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego. Jego letnia edycja odbędzie 19 września 2010 roku w Warszawie.

Informacje zawarte w komunikacie sugerują, że organizatorzy przygotowali dla uczestników sporą pulę nagród. Wyróżnieni zostaną bowiem nie tylko najlepsi w swojej kategorii - dla pozostałych zawodników przewidziane są nagrody pocieszenia.

Dodatkowo, organizatorzy oferują osobom przyjezdnym dofinansowanie w postaci zwrotu kosztów podróży. To fakt zasługujący na szczególną uwagę, do tej pory praktycznie nie spotykany przy tego typu turniejach.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: sck-hals.pl. Informacje można również uzyskać dzwoniąc pod numer (22) 345 66 01. Zgłoszenia osób chcących uzyskać dofinansowanie na zwrot kosztów podróży przyjmowane są pod adresem hals@sck-hals.pl do 15 września. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.