POZTS.pl - Nowy panel rozgrywek ligowych oficjalnie dostępny!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Nowy panel rozgrywek ligowych oficjalnie dostępny!
10 września 2010, 19:18 | Tomasz Pasternak

Z ogromną satysfakcją informujemy, że zapowiadany już od tygodni nowy panel mający przenieść na wyższy poziom rozgrywki ligowe w tenisie stołowym na Podkarpaciu, został właśnie oddany do użytku. Nowy system będzie dostępny pod łatwym do zapamiętania adresem - Ligi.POZTS.pl.

Póki co, w panelu znaleźć można terminarze lig: II, III oraz IV, a także kadry zespołów, które przesłały już do Biura Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego wnioski o licencje zawodnicze.

W składach wpisani są wszyscy zgłoszeni przez dany klub zawodnicy, stąd też niektóre nazwiska powtarzają się, jeżeli klub występuje w dwóch różnych ligach. Podobnie rozumieć należy umieszczenie na listach zawodników reprezentujących ekstraklasowy KU AZS Politechnika Rzeszów czy pierwszoligowe: PKS Kolping Jarosław i KSTS Kontap MOSiR Krosno.

Gdy liga wystartuje na dobre, w kadrach widoczni będą tylko zawodnicy, którzy rozegrają dla danego zespołu minimum jeden mecz. Wtedy też, mając "konkretne" dane, będziemy mogli wprowadzić w życie różnego typu indywidualne klasyfikacje z podziałem na poszczególne ligi.

Hasła dostępu do panelu administracyjnego, za pośrednictwem którego będą wpisywane wyniki spotkań, przedstawiciele klubów otrzymają na swoje elektroniczne skrzynki pocztowe w okolicach 15 września.

Już dziś natomiast zapraszamy do testowania i oceny nowego panelu rozgrywek ligowych. Na wszelkie uwagi, a także pomysły na dalszą rozbudowę omawianego systemu, czekamy na Forum.POZTS.pl.