POZTS.pl - Debiut panelu ligowego na piątkę z plusem!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Debiut panelu ligowego na piątkę z plusem!
27 września 2010, 21:12 | Tomasz Pasternak

W sobotę i niedzielę oficjalnie zainaugurowane zostały rozgrywki ligowe w tenisie stołowym na Podkarpaciu. W tym roku było to wydarzenie tym bardziej emocjonujące, że towarzyszył mu "chrzest" nowego panelu rozgrywek, za pośrednictwem którego przedstawiciele klubów mają obowiązek jeszcze w dniu meczu przekazywać wszystkie wyniki.

Nie brakowało takich, którzy uważali, że pomysł ten nie wypali. A to przedstawiciele klubów mieli podawać przekłamane wyniki, a to po przegranym spotkaniu od gospodarzy w ogóle mieliśmy nie otrzymywać żadnych danych, do tego dochodziły problemy z obsługą komputera i nieznajomość skomplikowanego Internetu... Wystarczył jeden weekend, by wszystkie te mity obalić.

Nie można nie zwrócić uwagi na fakt, że pełne wyniki niektórych spotkań dostępne były w panelu Ligi.POZTS.pl zaledwie w godzinę po ich zakończeniu. Część osób naturalnie potrzebowała na to trochę więcej czasu, uzupełniając dane w godzinach późno popołudniowych czy wieczornych. Tak czy inaczej, najistotniejszy jest fakt, że każdy kibic wchodząc na stronę w poniedziałek rano mógł zapoznać się z wynikami pełnej kolejki ligowej.

Rekordy odwiedzin padały jednak jeszcze w niedzielne popołudnie i wieczór, kiedy to statystyki serwisu POZTS.pl notowały obecność na podstronach panelu ligowego blisko 30 osób w jednym momencie.

Jak na pierwszy weekend ligowy, to wynik bardzo dobry, ale oczywiście nie zamierzamy na nim poprzestawać. Już teraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Forum.POZTS.pl, gdzie toczy się dyskusja na temat funkcjonalności panelu ligowego i gdzie pytamy m.in. o to, jakiego typu statystyki indywidualne powinny znaleźć się w serwisie.