POZTS.pl - Frysztak: XIII Rodzinny Turniej "Pro-Familia Cup 2011"
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Frysztak: XIII Rodzinny Turniej "Pro-Familia Cup 2011"
7 kwietnia 2011, 15:48 | Tomasz Pasternak

W imieniu Towarzystwa Sportowego Pro-Familia Wojaszówka, zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju "Pro-Familia Cup 2011". Impreza zaplanowana została na dzień 22 maja 2011 roku (niedziela), a miejscem zmagań będzie Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku.

Do pobrania: komunikat zawodów

Turniej, który jest już niejako wpisany na stałe w coroczny kalendarz rozgrywek POZTS, przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach:
- kategoria otwarta rodzic + dziecko do 16 lat,
- kategoria otwarta rodzic + dziecko powyżej 16 lat,
- kategoria amatorska rodzic + dziecko powyżej 16 lat,
- kategoria amatorska rodzic + dziecko powyżej 16 lat.

W kategorii amatorskiej wyklucza się udział zawodników występujących w I i II lidze, zaś w kategorii otwartej - zawodników ekstraklasy.

Na czołowych zawodników czekać będą cenne nagrody. Organizatorzy, z Panem Jerzym Kaletą na czele, jak co roku przygotowali puchary, dyplomy, sprzęt do tenisa stołowego, a także nagrody pieniężne. Z Frysztaka z pustymi rękami nie wyjedzie jednak nikt - każdy uczestnik otrzyma upominki od TS Pro-Familia Wojaszówka, a ponadto przez praktycznie cały czas turnieju będzie mógł korzystać z sowicie zaopatrzonej stołówki.

Zapisy do "Pro-Familia Cup 2011" będą przyjmowane do dnia 21 maja 2011 roku pod numerem telefonu: (13) 438 850 95. Wyniki, jak i galerię zdjęć z poprzedniego roku znaleźć można pod adresem www.pro-familia.net.